دو شنبه 2 اسفند 1395

اخبار بورس و بیمه
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس در بازه 740 تا 788 هزار ریال دادوستد شد.
در بهمن ماه، افزون بر یک میلیون و ۷۹۲ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۲ هزار میلیارد ریال در بازارهای فیزیکی و فرعی بورس کالای ایران داد و ستد شد.
ارزش معاملات بهمن‌ماه فرابورس در مقایسه با بهمن‌ سال گذشته با 27 درصد رشد مثبت همراه بود و 95 درصد از معاملات ماهانه فرابورس به بازار سهام تعلق گرفت.
شاخص کل بورس در جریان دادوستدهای اولین روز معاملاتی آخرین ماه سال ۵۹ واحد مثبت شد.

هیاتی از بانک مسقط به سرپرستی معاون ارشد این بانک امروز یکشنبه اول اسفند ماه ۹۵ از بورس تهران بازدید کردند.

رییس سازمان بورس و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سازمان بورس و اوراق بهادار دیدار و درباره چشم‌انداز شرکت‌های دانش‌بنیان گفتگو کردند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران در نامه‌ای به سهامداران توضیحاتی درباره گذشته و برنامه‌های آینده این بانک ارائه کرد.

حجم معاملات بورس تهران در هفته گذشته 4 میلیارد و 339 میلیون سهم و ارزش آن 12 هزار و 933 میلیارد ریال بود که حجم و ارزش معاملات سهام نسبت به هفته گذشته به ترتیب 8 درصد کاهش و 69 درصد افزایش داشت.
اداره نظارت بر ناشران فرابورسی آخرین وضعیت نمادهای متوقف بیش از 7 روز را به همراه دلایل توقف و اقدامات لازم برای بازگشایی اعلام کرد.

یک زن برای نخستین بار در عربستان به عنوان مدیر عامل بورس انتخاب شد.

یازدهمین جلسه هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار تشکیل و عناوین مجوزهای وزارت ارتباطات و بیمه مرکزی مورد بررسی قرار گرفت.

در دومین جشنواره برترینهای تبلیغات ایران، روابط عمومی بیمه ملت، موفق به کسب رتبه سوم در بخش گرافیک و طراحی شد.

مدیرعامل بیمه اتکایی امین از آغاز پذیره‌نویسی عمومی حق تقدم استفاده نشده سهام این شرکت خبر داد و گفت: عملکرد 5 ماهه سال مالی جاری از تحقق افزون بر 50 درصدی حق بیمه قبولی حکایت دارد.

مدیرعامل بورس تهران در یادداشتی از عرضه قراردادهای آتی سبد سهام به بازار تا پایان سال خبر داد.

حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالا طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۷۳ هزار و ۶۴۲ قرارداد و ارزش ۱۰ هزار و ۱۸۳میلیارد ریال قرار گرفت.
۴۲۲ هزار و ۳۵۸ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۹ هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال طی هفته منتهی به ۲۸ بهمن در بورس کالا مورد دادوستد قرار گرفت که نشان از رشد ۹ درصدی ارزش معاملات این هفته دارد.
بیش از 144 میلیون ورقه به ارزش نزدیک به یک هزار میلیارد ریال امروز در بازارهای شش‌گانه فرابورس ایران دست‌به‌دست شد.
شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در جریان معاملات امروز (شنبه) ۴۰۹ واحد رشد کرد.
مدیر امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از پرداخت بیش از ۴۱۱۴ میلیارد ریال سود انواع اوراق در اسفند ماه امسال خبر داد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهاداربا بیان اینکه اختیار فروش در ماه‌های آینده شکل خواهد گرفت، گفت: اختیار خرید و فروش معامله به بزرگتر شدن بازار سرمایه کمک می‌کند.

انتها123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,168,000
سکه امامی 1,189,000
نیم سکه 641,000
ربع سکه 345,000
سکه گرمی 217,000
دلار 3,793
یورو 4,114
درهم 1,055
پوند 4,810
کرون 429
بیشتر 
 

  logo-samandehi