سه شنبه 28 دی 1395

اخبار بازارهای پولی
با ادامه سبزپوشی شاخص کل فرابورس و رشد 3.5 واحدی آن، در پایان معاملات امروز آیفکس در ارتفاع 835 واحدی ایستاد.
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با افزایش ۱۹۶ واحد بر روی رقم ۷۹ هزار و ۲۸۰ واحد متوقف شد.

بانک مرکزی به منظور ایجاد وحدت رویه، شناسایی و ثبت دقیق رویدادهای مالی و در نتیجه ارتقای شفافیت صورت‌های مالی مؤسسات اعتباری، اقدام به اصلاح و بازنگری «دستورالعمل حسابداری اعتبار اسنادی داخلی ـ ریالی» کرد.

بازار سکه در حالی امروز در آرامش نسبی به سر می‌برد که نرخ دلار آزاد با ۶۰ تومان کاهش نسبت به دیروز 3863 تومان فروش رفت.

صندوق بین المللی پول پیش بینی خود برای رشد اقتصادی جهان در سال 2017 و 2018 را به ترتیب 3.4 درصد و 3.6 درصد اعلام کرد.

بانک مرکزی در بخشنامه ای «دستورالعمل جدید ناظر بر شرکت‌های لیزینگ» که با توجه به شرایط و اقتضائات برهه کنونی تدوین شده است، برای اجرا به به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ۲ ماه پایانی سال را از نظر بودجه دولتی «سخت» و با توجه به شاخص های اقتصادی برای بخش خصوصی «مشکل» ارزیابی کرد.

عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن از برقراری رابطه کارگزاری با 70 بانک از کشورهای اروپایی و آسیایی خبرداد و گفت: نزد 17 بانک خارجی افتتاح حساب کرده است.

وزیر اقتصاد با اعلام افزایش 40 درصدی درآمد گمرکات در سال جاری گفت: در ۱۰۰ روز آینده هر روز یک پروژه دولت معرفی خواهد شد.

مدیرعامل بانک سپه از رشد 35 درصدی حجم فعالیت‌های ارزی بانک در سالروز خروج از تحریم خبرداد.

مدیرعامل شرکت ارتباط فردا با اشاره به سرمایه‌گذاری بیش از ۹ بیلیون دلاری در حوزه فین تک در سال ۲۰۱۵ گفت: سازگار نبودن روح حاکم بر قانون پیشنهادی جدید بانکداری با فین تک‌ها، یکی از چالش‌های پیش‌روی این حوزه در کشور است.

صندوق آتیه کارکنان مالزی در راستای تقویت بازار تأمین مالی اسلامی این کشور، مبلغ 50 میلیارد رینگیت (11 میلیارد دلار) در سال 2018 به صندوق اسلامی اختصاص خواهد داد.

مدیرعامل شرکت فروش اموال مازاد بانک‌ها (فام) با تشریح جزئیات مزایده جدید اموال مازاد بانک‌ها از برگزاری 4 مزایده دیگر تا پایان سال جاری خبر داد.

تله‌های الکترونیکی گمرک برای مبارزه با قاچاق کالا با اتصال الکترونیکی بارنامه به سامانه جامع امور گمرکی تکمیل و تبادل الکترونیکی اطلاعات میان انبارهای سازمان بنادر و گمرک آغاز شد.

بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (سه‌شنبه 28 دیماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ 14 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز دوشنبه کاهش و نرخ 18 ارز از جمله پوند انگلیس و یورو افزایش یافت و نرخ 7 ارز دیگر نیز ثابت ماند.

دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ایران گفت: به غیر 40 لیزینگ مجازی که اسامی آنها در سایت بانک مرکزی است، واسپاری مجاز دیگری در کشور وجود ندارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه از صادرات مواد خام عوارض دریافت می‌شود، گفت: در جلسه امشب شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در این باره بحث و گفت و گو شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از تهیه لیستی ۱۵۰ نفره از بخش غیردولتی برای همکاری خبر داد.

حجم معاملات آتی سکه طی روز گذشته در بورس کالای ایران به ۳۱ هزار و ۶۲ قرارداد رسید.

نشست «معرفی بازار شرکت‌های کوچک و متوسط» با حضور مسئولان بازار سرمایه برگزار شد و این مسئله که راه‌اندازی بازار SME می‌تواند فصل جدیدی در مسیر فعالیت شرکت‌های کارگزاری و حسابرسان معتمد سازمان بورس باشد یکی از محورهای مباحث قرار گرفت.

انتها123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,186,000
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,862
یورو 4,295
درهم 1,098
پوند 4,833
کرون 437
بیشتر 
 

  logo-samandehi