شنبه 6 خرداد 1396

بانک اقتصاد نوین

با هدف تبیین اهداف و برنامه‌های سال 96، نشست مشترک رئیس هیات مدیره بانک اقتصادنوین با مدیران امور شعب و حقوقی، سرپرستان مناطق شعب سراسر کشور و مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت پرداخت نوین آرین برگزار شد.

کلنگ احداث بیست و ششمین مدرسه "مهر نوین" در شهرستان فیروزکوه استان تهران به زمین خورد.

نشست اعضای هیات مدیره با مدیران ارشد بانک اقتصادنوین با هدف تبیین اهداف عملیاتی این بانک در سال جاری برگزار شد.

در ادامه برگزاری مجامع شرکت‌های گروه اقتصادنوین، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین برگزار و صورت‌های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 1395 به تصویب رسید.

با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف بهینه سازی خدمات شبکه شعب، شعبه سعدی اردبیل بانک اقتصادنوین از روز شنبه 2 اردیبهشت ماه 1396 به شعبه امام خمینی (ره) اردبیل منتقل شد.

بانک اقتصادنوین در ادامه ایفای مسئولیت اجتماعی، پردیس نوین 2 را در استان خوزستان در دست احداث دارد که این پردیس بزودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

بانک اقتصاد نوین به مناسبت سالروز ولادت امام علی (ع) بانک اقتصادنوین یک دستگاه الکتروشوک را به بیمارستان شهدای تجریش اهدا کرد.

متن پیام نوروزی محمد صدرهاشمی‌نژاد موسس و بنیانگذار بانک اقتصادنوین منتشر شد.

متن پیام نوروزی علی اصغر سفری مدیرعامل بانک اقتصادنوین منتشر شد.

پیام نوروزی سیامک دولتی رئیس هیات مدیره بانک اقتصادنوین منتشر شد.

در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و عید سعید نوروز، چهارمین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین برگزار می‌شود.

بانک اقتصادنوین در سومین جشنواره سالانه "بانک محبوب من"، جایزه برترین بانک در شبکه‌های اجتماعی جشنواره بانک محبوب من را کسب کرد.

با هدف افزایش همدلی و حس رقابت سالم میان کارکنان بانک اقتصادنوین ششمین دوره مسابقات تنیس روی میز کارکنان این بانک و شرکت‌های وابسته برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

در مراسمی که به همت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برگزار شد شرکت استراتوس به عنوان شرکت پیشرو در صدور خدمات فنی و مهندسی معرفی و مدیرعامل این شرکت مورد تقدیر قرار گرفت.

تفاهم‌نامه احداث "پردیس نوین 2" با صندوق ملی محیط زیست در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک اقتصادنوین، به امضاء رسید.

مراسم قرعه‌کشی جوایز سومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین برگزار شد.

همزمان با پایان مدت زمان مشارکت در دومین جشنواره تخصصی رسانه‌ای "نقد صنعت بانکداری - با محوریت بانک اقتصادنوین"داوری آثار واصله به دبیرخانه جشنواره در سه بخش اقتصادی، رسانه‌ا‌‌ی و کاریکاتور آغاز شده است.

نخستین کارخانه پلاسماى خون کشور به همت بنیان‌گذار بانک اقتصادنوین در شهر ماهان استان کرمان راه‌اندازی می‌شود.

 

همزمان با ایام فرخنده دهه فجر و به همت بانک اقتصادنوین، مدرسه 12 کلاسه "اقتصادنوین" با حضور استاندار سمنان در شهر شاهرود افتتاح شد.

نشست تخصصی – مشاوره‌ای بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین با موضوع "آشنایی با ابعاد حقوقی بیمه‌نامه‌ها" با حضور مشتریان منتخب بانکداری شرکتی و همکاری شرکت بیمه نوین برگزار شد.

1234
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,179,000
سکه امامی 1,205,600
نیم سکه 649,000
ربع سکه 370,500
سکه گرمی 254,500
دلار 3,743
یورو 4,227
درهم 1,035
پوند 4,832
کرون 433
بیشتر 
 

  logo-samandehi