چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396

بانک انصار

به منظور تسهیل در جمع آوری وجوه خیرین و مشارکت در امور عام المنفعه و همچنین در راستای اهداف ارزشی و معنوی بانک انصار که در حوزه مسئولیت های اجتماعی صورت می گیرد، سرویس پرداخت "خیرین سلامت" بر روی کلیه درگاه های این بانک راه اندازی شد.

 دکترآیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک انصار پیام نوروزی داد.

باحمایت بانک‌ انصار، کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی حوزه سلامت برگزار شد.

بانک انصارتندیس سیمین هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورد.

چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام پارسای بی ادعا،یادواره شهید دکتر حاج حسن طهرانی مقدم با حمایت و حضور تیم بانک انصار برگزار شد.

با حمایت بانک انصار دومین دوره برنامه‌نویسی برپایه سرویس های بانکی تحت عنوان «چالش نوآوری توسن» با دسترسی کامل به سرویس‌های بانکداری الکترونیک در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

بانک انصار گزارش اقدامات خود در راستای ایفای نقش به عنوان بانک مقاوم و تحقق اهداف تعیین شده در بخش مالی، پولی و بانکی را ارائه کرد.

لوگوبوک بانک‌انصار باهدف شکل‌گیری هویت‌بصری به واحدهای استانی سراسر کشور ارسال شد.

قائم مقام بانک انصار گفت: این بانک رتبه اول شفافیت اطلاعات در شرکت‌های بورسی و سلامت اداری کشور را دارا است.

بانک‌انصار دربیانیه ای با تأکید بر لزوم پایبندی به مبانی انقلاب‌اسلامی و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه؛ پیروی تمام‌عیار از رهبرحکیم و فرزانه انقلاب اسلامی را ضامن حفظ عزت کشور و بقای عظمت ملت ایران دانست.

بانک انصار نشان مسئولیت‌اجتماعی سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی را به دست آورد.

باحمایت بانک انصار نخستین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری ایران برپا شد.

مدیرعامل بانک انصار در نشست تخصصی همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: پشتیبانی بانک‌ها از اقتصاد مقاومتی، مستلزم استحکام درونی بانک‌ها است.

مدیرعامل بانک انصار گفت:‌ چرخش شبکه بانکی به سوی بانکداری مجازی و بانکداری اجتماعی هر روز پرشتاب‌تر می‌شود.

مدیر عامل بانک انصار معتقد است که پژوهش اساس و شالوده اقتصاد دانش‌بنیان است.

دکتر آیت اله ابراهیمی وحدت جهان اسلام را راهبرد امت اسلامی در مقابله با جاهلیت مدرن دانست.
آیت‌الله‌ابراهیمی درپیامی به ناسبت 16 آذر، روز دانشجو، این واقعه را امتداد حرکت ضداستکباری و ظلم ستیزانه ملت ایران درعصر پهلوی دانست که دانشجویان آگاه و بصیر سینه های خود را آماج گلوله‌های نظام دست نشانده ستم شاهی قراردادند و خون زلال‌شان را در رود خروشان شهادت در راه آرمان های الهی جاری ساختند تا 10 سال پس از آن، آلاله های خونین 15 خرداد بروید و زمینه را برای تلاطم امواج شهادت در دریای انقلاب اسلامی در سال 1357فراهم کند.

بانک‌انصار درپی استفاده گسترده از فضای‌ مجازی و فراهم‌کردن زمینه مشارکت مشتریان و کارکنان خود در بهره‌گیری هرچه بیشتر از ظرفیت‌های این فضا در حوزه بانکداری‌نوین، نشان‌ویژه روابط‌عمومی آنلاین را از دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی دریافت کرد.

روابط‌عمومی بنابرفلسفه وجودی خود حرفه‌ای توسعه‌خواه، تحول‌آفرین و عامل‌تغییر و وظیفه‌اش هدایت راهبردی ارتباطات‌سازمانی بوده و این امر براثر جهانی‌شدن و تحولات تکنولوژیک مدام درحال تغییر است.

12
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,186,000
سکه امامی 1,219,600
نیم سکه 688,000
ربع سکه 378,000
سکه گرمی 256,000
دلار 3,753
یورو 4,139
درهم 1,032
پوند 4,811
کرون 424
بیشتر 
 

  logo-samandehi