يک شنبه 8 اسفند 1395

بانک انصار

با حمایت بانک انصار دومین دوره برنامه‌نویسی برپایه سرویس های بانکی تحت عنوان «چالش نوآوری توسن» با دسترسی کامل به سرویس‌های بانکداری الکترونیک در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

بانک انصار گزارش اقدامات خود در راستای ایفای نقش به عنوان بانک مقاوم و تحقق اهداف تعیین شده در بخش مالی، پولی و بانکی را ارائه کرد.

لوگوبوک بانک‌انصار باهدف شکل‌گیری هویت‌بصری به واحدهای استانی سراسر کشور ارسال شد.

قائم مقام بانک انصار گفت: این بانک رتبه اول شفافیت اطلاعات در شرکت‌های بورسی و سلامت اداری کشور را دارا است.

بانک‌انصار دربیانیه ای با تأکید بر لزوم پایبندی به مبانی انقلاب‌اسلامی و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه؛ پیروی تمام‌عیار از رهبرحکیم و فرزانه انقلاب اسلامی را ضامن حفظ عزت کشور و بقای عظمت ملت ایران دانست.

بانک انصار نشان مسئولیت‌اجتماعی سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی را به دست آورد.

باحمایت بانک انصار نخستین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری ایران برپا شد.

مدیرعامل بانک انصار در نشست تخصصی همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: پشتیبانی بانک‌ها از اقتصاد مقاومتی، مستلزم استحکام درونی بانک‌ها است.

مدیرعامل بانک انصار گفت:‌ چرخش شبکه بانکی به سوی بانکداری مجازی و بانکداری اجتماعی هر روز پرشتاب‌تر می‌شود.

مدیر عامل بانک انصار معتقد است که پژوهش اساس و شالوده اقتصاد دانش‌بنیان است.

دکتر آیت اله ابراهیمی وحدت جهان اسلام را راهبرد امت اسلامی در مقابله با جاهلیت مدرن دانست.
آیت‌الله‌ابراهیمی درپیامی به ناسبت 16 آذر، روز دانشجو، این واقعه را امتداد حرکت ضداستکباری و ظلم ستیزانه ملت ایران درعصر پهلوی دانست که دانشجویان آگاه و بصیر سینه های خود را آماج گلوله‌های نظام دست نشانده ستم شاهی قراردادند و خون زلال‌شان را در رود خروشان شهادت در راه آرمان های الهی جاری ساختند تا 10 سال پس از آن، آلاله های خونین 15 خرداد بروید و زمینه را برای تلاطم امواج شهادت در دریای انقلاب اسلامی در سال 1357فراهم کند.

بانک‌انصار درپی استفاده گسترده از فضای‌ مجازی و فراهم‌کردن زمینه مشارکت مشتریان و کارکنان خود در بهره‌گیری هرچه بیشتر از ظرفیت‌های این فضا در حوزه بانکداری‌نوین، نشان‌ویژه روابط‌عمومی آنلاین را از دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی دریافت کرد.

روابط‌عمومی بنابرفلسفه وجودی خود حرفه‌ای توسعه‌خواه، تحول‌آفرین و عامل‌تغییر و وظیفه‌اش هدایت راهبردی ارتباطات‌سازمانی بوده و این امر براثر جهانی‌شدن و تحولات تکنولوژیک مدام درحال تغییر است.

مدیر عامل بانک انصار در پیامی به مناسبت هفته بسیج؛ بسیج را از معجزات انقلاب اسلامی و الگوی مقاومت اسلامی دانست و تأکید کرد:بسیج طلایه دار جهادکبیر و مظهر نیروی کارآمد درونی کشور است.

کاروان بانکداری الکترونیک سیار بانک انصار با هدف ارائه خدمات ریالی به زائران اربعین حسینی به مسیر راهپیمایی نجف تا کربلا اعزام شد.

تفاهمنامه بانک انصار و دانشگاه خوارزمی در حوزه اقتصاد مقاومتی منعقد شد.

مدیرعامل بانک انصار با بیان اینکه توسعه فناوری های اطلاعاتی در شبکه بانکی نقش اساسی در توسعه اقتصادی دارد، گفت: اگر زمینه شخصی سازی خدمات نوین را با سرعت فراهم کنیم، می توانیم شبکه بانکی را از بن بست کنونی در توسعه کسب وکار بانکی خارج کنیم.

بانک انصار بیش از۷ هزار تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.

12
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,211,900
نیم سکه 685,000
ربع سکه 388,000
سکه گرمی 233,000
دلار 3,780
یورو 4,071
درهم 1,055
پوند 4,827
کرون 423
بیشتر 
 

  logo-samandehi