دو شنبه 7 فروردين 1396

بانک انصار

 دکترآیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک انصار پیام نوروزی داد.

باحمایت بانک‌ انصار، کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی حوزه سلامت برگزار شد.

بانک انصارتندیس سیمین هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورد.

چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام پارسای بی ادعا،یادواره شهید دکتر حاج حسن طهرانی مقدم با حمایت و حضور تیم بانک انصار برگزار شد.

با حمایت بانک انصار دومین دوره برنامه‌نویسی برپایه سرویس های بانکی تحت عنوان «چالش نوآوری توسن» با دسترسی کامل به سرویس‌های بانکداری الکترونیک در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

بانک انصار گزارش اقدامات خود در راستای ایفای نقش به عنوان بانک مقاوم و تحقق اهداف تعیین شده در بخش مالی، پولی و بانکی را ارائه کرد.

لوگوبوک بانک‌انصار باهدف شکل‌گیری هویت‌بصری به واحدهای استانی سراسر کشور ارسال شد.

قائم مقام بانک انصار گفت: این بانک رتبه اول شفافیت اطلاعات در شرکت‌های بورسی و سلامت اداری کشور را دارا است.

بانک‌انصار دربیانیه ای با تأکید بر لزوم پایبندی به مبانی انقلاب‌اسلامی و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه؛ پیروی تمام‌عیار از رهبرحکیم و فرزانه انقلاب اسلامی را ضامن حفظ عزت کشور و بقای عظمت ملت ایران دانست.

بانک انصار نشان مسئولیت‌اجتماعی سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی را به دست آورد.

باحمایت بانک انصار نخستین نمایشگاه توانمندی های صنعت حمل و نقل شهری ایران برپا شد.

مدیرعامل بانک انصار در نشست تخصصی همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: پشتیبانی بانک‌ها از اقتصاد مقاومتی، مستلزم استحکام درونی بانک‌ها است.

مدیرعامل بانک انصار گفت:‌ چرخش شبکه بانکی به سوی بانکداری مجازی و بانکداری اجتماعی هر روز پرشتاب‌تر می‌شود.

مدیر عامل بانک انصار معتقد است که پژوهش اساس و شالوده اقتصاد دانش‌بنیان است.

دکتر آیت اله ابراهیمی وحدت جهان اسلام را راهبرد امت اسلامی در مقابله با جاهلیت مدرن دانست.
آیت‌الله‌ابراهیمی درپیامی به ناسبت 16 آذر، روز دانشجو، این واقعه را امتداد حرکت ضداستکباری و ظلم ستیزانه ملت ایران درعصر پهلوی دانست که دانشجویان آگاه و بصیر سینه های خود را آماج گلوله‌های نظام دست نشانده ستم شاهی قراردادند و خون زلال‌شان را در رود خروشان شهادت در راه آرمان های الهی جاری ساختند تا 10 سال پس از آن، آلاله های خونین 15 خرداد بروید و زمینه را برای تلاطم امواج شهادت در دریای انقلاب اسلامی در سال 1357فراهم کند.

بانک‌انصار درپی استفاده گسترده از فضای‌ مجازی و فراهم‌کردن زمینه مشارکت مشتریان و کارکنان خود در بهره‌گیری هرچه بیشتر از ظرفیت‌های این فضا در حوزه بانکداری‌نوین، نشان‌ویژه روابط‌عمومی آنلاین را از دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی دریافت کرد.

روابط‌عمومی بنابرفلسفه وجودی خود حرفه‌ای توسعه‌خواه، تحول‌آفرین و عامل‌تغییر و وظیفه‌اش هدایت راهبردی ارتباطات‌سازمانی بوده و این امر براثر جهانی‌شدن و تحولات تکنولوژیک مدام درحال تغییر است.

مدیر عامل بانک انصار در پیامی به مناسبت هفته بسیج؛ بسیج را از معجزات انقلاب اسلامی و الگوی مقاومت اسلامی دانست و تأکید کرد:بسیج طلایه دار جهادکبیر و مظهر نیروی کارآمد درونی کشور است.

12
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,171,000
سکه امامی 1,201,000
نیم سکه 686,500
ربع سکه 368,000
سکه گرمی 239,000
دلار 3,754
یورو 4,120
درهم 1,059
پوند 4,770
کرون 425
بیشتر 
 

  logo-samandehi