سه شنبه 28 دی 1395

بانک پاسارگاد

دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد، به ابتکار بانک‌پاسارگاد، در سه محور اصلی و یک بخش جنبی برگزار خواهد شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی از اقدامات موثر بانک‌پاسارگاد در صنعت کشور، قدردانی کرد.

چهاردهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 25 دی سال 1395، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار می شود.

مجمع عمومی عادی به‌ طور فوق‌العاده بانک‌ پاسارگاد در تاریخ 14 دی 1395، در محل مجتمع فرهنگی-ورزشی شهید بهشتی و با حضور بیش از 88 درصد از صاحبان سهام برگزار شد.

بانک پاسارگاد آماده گشایش اعتبارات اسنادی دیداری، برای کلیه گروه‌های کالایی مورد نیاز واردکنندگان است.

 مدیرعامل بانک پاسارگاد، در کنفرانس بین‌المللی مدیریت که در محل سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد، در خصوص اهمیت سرمایه‌گذاری‌های بانک‌ها در اقتصاد کشور سخنرانی کرد.

بانک‌پاسارگاد به‌منظور رفاه حال مشتریان و افزایش امنیت استفاده از خدمات بانکداری‌الکترونیکی، در صورت ورود اشتباه رمز اول و یا رمز دوم کارت، توسط خود مشتری و یا سوء‌استفاده دیگران، برای مشتری پیامک اطلاع‌رسانی ارسال می‌کند.

دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد، به ابتکار بانک‌پاسارگاد، در سه محور اصلی و یک بخش جنبی برگزار خواهد شد.

بانک پاسارگاد اعلام کرد:مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک پاسارگاد (سهامی عام) راس ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 1395/10/14 در محل مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی به نشانی: تهران، خیابان شریعتی، پل رومی، خیابان شهید اکبری، پلاک2، مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی تشکیل می شود.

در جلسه هیأت رییسه اتحادیه جهانی کشتی، فعالیت‌های بانک‌ پاسارگاد به‌ عنوان یکی از حامیان برتر کشتی دنیا از سوی اتحادیه جهانی مورد تقدیر قرار گرفت.

دبیر علمی کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه از برگزاری این کنفرانس در روز 27 بهمن ماه امسال توسط انجمن مدیریت ایران با حمایت بانک‌پاسارگاد و دانشگاه خاتم خبر داد و محورهای آن را تبیین کرد.

سیزدهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 28 آذر سال 1395، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.

بانک‌پاسارگاد در سیزدهمین اجلاس مشترک اقتصادی ایران و روسیه، تفاهم‌نامه همکاری با مؤسسه بیمه صادراتی روسیه (EXIAR) را امضاء کرد.

بانک‌پاسارگاد در سومین همایش ملی مسئولیت‌های اجتماعی به عنوان «برگزیده‌ حوزه مسئولیت‌های اجتماعی»، تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد.

بانک پاسارگاد به جهت عملکرد درخشان خود برای ششمین سال از سوی نشریه معتبر بنکر، به عنوان بانک برتر جمهوری اسلامی ایران در سال 2016 معرفی و نشان بانک برتر را از آن خود کرد.

بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، یک مرکز بهداشتی - درمانی در روستای جوشین از توابع ورزقان تبریز افتتاح کرد.

مدیرعامل بانک پاسارگاد به چالش‌های نظام بانکی ایران در زمینه استانداردهای بین‌المللی گزارشگری مالی اشاره کرد و گفت: بنگاه‌ها به ویژه بانک‌ها به دلیل فعالیت‌های بزرگی که در سطح بین‌المللی دارند لازم است از این استانداردها بهره ببرند.

مدیر عامل شرکت میدکو از حمایت مالی بانک پاسارگاد از این شرکت خبر داد.

جلسه هماهنگی برگزاری کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه، در تاریخ 7 آذر 1395 و در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.

در نهمین دوره از مسابقات فوتسال کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی، تیم بانک‌پاسارگاد با اقتدار قهرمان شد.

1234
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,185,800
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,834
یورو 4,309
درهم 1,097
پوند 4,840
کرون 438
بیشتر 
 

  logo-samandehi