پنج شنبه 3 فروردين 1396

بانک توسعه تعاون

در دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون با مدیران ارشد بخش تعاون فرانسه زمینه‌های همکاری تعاونی‌های این دو کشور بررسی و بر تأمین مالی پروژه‌های مشترک، حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط صنعت و کشاورزی تأکید شد.

در پانزدهین اجلاس سران و مدیران معتبرترین شرکت‌ها و سازمان‌های عالی رتبه ایرانی حجت الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون به دلیل حمایت از تولید و خدمات ملی نشان استقامت ملی را دریافت کرد.

طی حکمی از سوی حجت الله مهدیان مهران حسین زاده به سمت سرپرست امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون منصوب شد.

طی احکامی از سوی حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون قاسم توکلی به‌عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل دفتر مرکزی حراست بانک و مهران حسین زاده نیز به‌عنوان دبیر هیئت‌مدیره منصوب شدند.

طی مراسمی با حضور مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ، هاشمیان معاونت دستگاهها و وزارتخانه ها درستاد امربه معروف و نهی از منکرکل کشور و اعضاء این شورا احکام جدید اهداشد.

طی حکمی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حجت الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون شد.

به منظور افزایش تعامل و گسترش دامنه خدمت تفاهم نامه سه جانبه بین بانک توسعه تعاون ، تعاونی اعتبار کارکنان ایران خودرو و صندوق قرض الحسنه بانک با حضور مدیران عامل و مدیران زیرمجموعه منعقد شد.

نمایندگان مردم درخانه ملت دولت را موظف کردند که به منظور ارتقای مشارکت مردمی و فراهم کردن بستر اجرایی لازم برای تعاون و همکاری آحاد مردم در قالب تشکل‌های اقتصادی تعاونی نسبت به افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون اقدام کند.

مشاورپارلمانی و برنامه ریزی مدیرعامل بانک توسعه تعاون مصوبه اخیر مجلس در افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون را اهتمام ویژه دولت و مجلس درحمایت از بخش تعاون دانست.

مدیر عامل بانک توسعه صادرات گفت:در حال اخذ خط اعتبار 50 میلیون دلاری از ترکیه با نرخ لایبور به علاوه 2.5 درصد به منظور ریفاینانس محموله های تجاری هستیم و تا نهایی شدن این موضوع فاصله چندانی باقی نمانده است.

با موافقت نمایندگان کمیسیون تلفیق مجلس، موضوع افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون در قالب متن الحاقی به مواد 15 و 31 لایحه برنامه ششم توسعه افزوده شد.

معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه در اختتامیه دومین جشنواره پژوهشی کارکنان بانک توسعه تعاون گفت: این بانک، بانک شاخص توسعه‌ای در حمایت از بنگاه‌های خرد و متوسط است.

سرپرست بانک توسعه تعاون از اختصاص خط اعتباری 2000 میلیارد ریالی بانک مرکزی به این بانک خبر داد.

در مراسم اختتامیه دومین جشنواره پژوهشی کارکنان بانک توسعه تعاون که با حضور رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه، سرپرست بانک توسعه تعاون، اعضاء هیئت‌ مدیره و کارکنان برگزار شد از برترین‌های حوزه پژوهش تقدیر شد.

رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با اشاره به چالش های جدید نظام بانکی، گفت: انجام پروژه‌های علمی از ضرورت‌های نظام بانکی برای رفع موانع و مشکلات پیش رو است.

مدیر امور بازرسی بانک توسعه تعاون طی حکمی با حفظ سمت سرپرست امور مالی بانک شد.

در دوازدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و سیزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران، روابط عمومی بانک توسعه تعاون در دو بخش مدیر روابط عمومی و رشته پژوهش ارتباطی موفق به دریافت تندیس و نشان ویژه شد.

در دوازدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی از حجت الله مهدیان سرپرست بانک توسعه تعاون به عنوان مدیرارتباط گستر با اهدای لوح و تندیس تقدیرشد.

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: خدمات بانک توسعه تعاون سبب توسعه اشتغالزایی و حمایت از بخش تعاون است.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون گفت: عدالت محوری سرلوحه برنامه ها و سیاست ها در بانک توسعه تعاون است تا از این طریق پیشبرد اهداف مالی و اعتباری میسر گردد.

123
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,171,000
سکه امامی 1,200,800
نیم سکه 692,000
ربع سکه 371,000
سکه گرمی 243,000
دلار 3,748
یورو 4,112
درهم 1,058
پوند 4,776
کرون 425
بیشتر 
 

  logo-samandehi