سه شنبه 28 دی 1395

توسعه صادرات ایران

بانک صادرات ایران نحوه بخشودگی جریمه دیرکرد برای تسویه مطالبات معوق بدهکاران خود را اعلام کرد.

بانک توسعه صادرات ایران زمان انجام تراکنش‌های ساتنا در سیستم اینترنت‌بانک خود را تا ساعت 16 افزایش داد.

کارگزاری بانک توسعه صادرات به عنوان یکی از هفت عضو هیات مدیره کانون کارگزاران بورس به مدت دو سال انتخاب شد.

مدیر عامل بانک توسعه صادرات گفت: استان خوزستان چند برابر بیشتر از برخی کشورهای منطقه تولید و صادرات دارد و این موضوع بر اهمیت توجه به این استان صحه می گذارد.

مدیر امور بین الملل بانک توسعه صادرات ایران معتقد است در این که باید ارز تک نرخی شود شکی نیست اما به نظر می رسد در دو طرف عرضه و تقاضا مشکلاتی وجود دارند که عملی کردن این تصمیم را در سال جاری غیرمنطقی جلوه می دهد.

مدیران اگزیم بانک ایران معتقدند تأمین مالی پروژه های پتروشیمی با توجه به سهم بالای این بخش در اقتصاد ملی از اهمیت بالایی برخوردار است و بانک توسعه صادرات تاکنون در بهره برداری و اجرای پروژه های مهمی از این بخش مشارکت داشته است.

مدیرعامل هلدینگ بانک توسعه صادرات گفت: فرآیند صادرات انواع میوه و سبزی ها به روسیه در قالب ساختار نظام مند مدیریت خدمات صادرات آغاز شده است.

رئیس بانک توسعه صادرات شعبه قزوین از حمایت ویژه این بانک از صادرات کالا و خدمات خبر داد و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی از مسیر بالندگی صنایع و توسعه صادرات میسر می شود.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: در جلسه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و برزیل برای افزایش حجم مبادلات تجاری فعلی دو کشور از دو میلیارد دلار به پنج میلیارد دلار هدف‌گذاری شد.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات با اشاره به برقراری رابطه کارگزاری با 7 بانک روسی گفت: امکان گشایش اعتبار به یورو فراهم شد.

بانک توسعه صادرات به منظور تامین مالی صادرات کالاهای ایرانی به عراق خط اعتباری در قالب اعتبار خریدار به یک بانک عراقی اعطا می کند.

نشست صادرکنندگان ممتاز، نمونه و دارای مدال افتخار با مدیرعامل بانک توسعه صادرات و رییس کل سازمان توسعه تجارت برگزار شد و در این گفت و گو موانع پیش روی صادرات مورد بررسی قرار گرفت.

بانک توسعه صادرات ایران با گسترش فعالیت فرامرزی خود تا پایان اکتبر سال جاری با 105 بانک در 42 کشور روابط کارگزاری برقرار کرد.

به منظور رفاه حال مشتریان بانک توسعه صادرات، امکان صدور کارت هدیه از محل آورده نقدی در این بانک فراهم شد.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات از فعال شدن حساب‌های دلاری خبر داد و گفت: با ابلاغ دستورالعمل تسهیل مبادلات دلاری با ایران توسط خزانه‌داری آمریکا (اُفک) حساب‌های دلاری که در گذشته مسدود شده بود دوباره فعال شده است.

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات در نشست تخصصی با صادرکنندگان استان گیلان از برنامه ریزی محوری برای جذب و پوشش حداکثری صادرکنندگان استانی در این بانک خبر داد.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات اعلام کرد: صادرکنندگان می توانند تا ۲۹ آذر با پرداخت بدهی معوقه از پرداخت جریمه دیرکرد معاف شوند که در این مورد سقفی درنظر نگرفتیم.

بانک توسعه صادرات ۸۳ میلیون یورو از فاینانس اجرای پروژه خط ۳ انتقال برق ایران به ارمنستان را تامین کرد.

مدیرروابط عمومی و بین الملل بانک توسعه صادرات اعلام کرد: معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران به صادرکنندگان کالا و خدمات فنی و مهندسی و شرکت‌های خرد و کلان کشور از اهداف بانک در نمایشگاه کیش اینوکس بود.

بانک‌ توسعه صادرات ایران به سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج متصل شد.

123
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,185,300
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,834
یورو 4,309
درهم 1,097
پوند 4,840
کرون 438
بیشتر 
 

  logo-samandehi