سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان همزمان با روز ارتش، باجه خدمات بازار سرمایه خود را در شعبه اسکان افتتاح کرد.

مراسم رونمایی از طرح جدید شرکت واسپاری حکمت ایرانیان و افتتاح این شرکت در محل جدید با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مقامات کشوری و لشکری برگزار شد.

 مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان به مناسبت فرا رسیدن نوروز پیام نوروزی داد.

پنجاه و پنجمین شماره نشریه حکیم اقتصاد ، ویژه نوروز 1396 منتشر شد.

در آیین اختتامیه سومین جشنواره سالانه بانک محبوب من که با حضور مدیران نظام بانکی کشور در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، بانک حکمت ایرانیان تندیس این جشنواره را در بخش برترین پیشرفت در سال 95 بدست آورد.

پس از بازدید داوران ششمین جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران (میک) از روند فعالیت‌های بانک حکمت ایرانیان، این بانک موفق شد در بخش بیشترین رشد و برترین تجربه عملیاتی در حوزه مدیریت دانش جایزه جهانی میک را از آن خود کند.

بانک حکمت ایرانیان عنوان برترین بانک در ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی را بدست آورد.

مجمع عمومی عادی فوق العاده بانک حکمت ایرانیان در پنجمین روز از اسفندماه سالجاری، با حضور اکثریت سهامداران و نماینده سازمان بورس برگزار شد که طی آن اعضای جدید هیات مدیره بانک انتخاب شدند.

بانک حکمت ایرانیان با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه و گسترش فعالیت‌های ورزش در سطح جامعه، به عنوان تنها حامی رسمی ورزش همگانی از برپایی دومین همایش بین المللی ورزش همگانی که با حضور وزیر ورزش ، رییس فدراسیون بین المللی ورزش همگانی، کمیته ها و انجمن های ورزشی و میهمانان خارجی در محل سالن همایش غدیر برگزار شد، حمایت کرد.

با توجه به سهولت دسترسی مشتریان به خدمات بانکی، بانک حکمت ایرانیان شعبه جدید خود را در میدان شوش افتتاح کرد.

تازه ترین شماره نشریه داخلی بانک حکمت ایرانیان (حکیم اقتصاد) منتشر شد.

در بیست و ششمین روز از بهمن ماه سالجاری و در راستای بررسی عملکرد و میزان تحقق اهداف بانک در پایان سال 95 نشست مشترکی با حضور معاونان، مدیران ستاد و مناطق در محل ستاد مرکزی بانک حکمت ایرانیان برگزار شد.

هفتمین همایش روسای شعب موفق بانک های کشور با حضور مسئولان بانک مرکزی، موسسه آموزش عالی بانکداری و نزدیک به 300 نفر از روسای شعب نظام بانکی کشور با شعار "کنترل های داخلی؛ بهبود عملکرد " در محل این موسسه برگزار شد و پنج تن از روسای شعب بانک حکمت ایرانیان به عنوان برترین روسای شعب سال 95 معرفی شدند.

بانک حکمت ایرانیان همانند هرسال ، همگام با مردم همیشه در صحنه و سلحشور ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی گرامیداشت 22 بهمن و سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، با آرمانهای انقلاب ، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرد .

همزمان با یوم الله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شعبه بناب بانک حکمت ایرانیان با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران ستاد و منطقه افتتاح شد.

عملکرد بانک حکمت ایرانیان زیر ذره بین جایزه جهانی میک قرار گرفت.

همزمان با سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران شعبه مرکزی ارومیه بانک حکمت ایرانیان با حضور مدیرعامل ، معاونان و مدیران این بانک و مقامات لشکری و کشوری افتتاح شد .

پس از راه اندازی نخستین شعبه مدرن بانک حکمت ایرانیان در مجتمع تجاری منیریه با حضور مدیران عامل نظام بانکی کشور ، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر ، دو شعبه مدرن دیگر بانک حکمت ایرانیان در چهار راه لشکر و ساختمان اسکان ، با حضور مدیرعامل ، معاونان ، مدیران بانک حکمت و جمعی از مسئولان و کسبه منطقه افتتاح شد .

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در محل بستر تجارت اجتماعی دیدی بود، از بخش های مختلف این پروژه بازدید کرد و در نشستی با مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان، معاونان این بانک و مدیران ارشد این پروژه در جریان نحوه ساز و کار دیدی بود قرار گرفت.

بانک حکمت ایرانیان با هدف گسترش خدمات ارزی خود، پس از تهران و شیراز اولین شعبه صرافی حکمت ایرانیان را در استان خراسان رضوی و در شهر مقدس مشهد، با حضور مسئولین بانک، اعضای هیات مدیره شرکت خدمات ارزی و صرافی، مسئولین اتاق بازرگانی و جمعی از مقامات این شهر افتتاح کرد.

123
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,186,000
سکه امامی 1,220,250
نیم سکه 688,000
ربع سکه 378,000
سکه گرمی 256,000
دلار 3,753
یورو 4,139
درهم 1,032
پوند 4,811
کرون 424
بیشتر 
 

  logo-samandehi