يک شنبه 8 اسفند 1395

بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه و گسترش فعالیت‌های ورزش در سطح جامعه، به عنوان تنها حامی رسمی ورزش همگانی از برپایی دومین همایش بین المللی ورزش همگانی که با حضور وزیر ورزش ، رییس فدراسیون بین المللی ورزش همگانی، کمیته ها و انجمن های ورزشی و میهمانان خارجی در محل سالن همایش غدیر برگزار شد، حمایت کرد.

با توجه به سهولت دسترسی مشتریان به خدمات بانکی، بانک حکمت ایرانیان شعبه جدید خود را در میدان شوش افتتاح کرد.

تازه ترین شماره نشریه داخلی بانک حکمت ایرانیان (حکیم اقتصاد) منتشر شد.

در بیست و ششمین روز از بهمن ماه سالجاری و در راستای بررسی عملکرد و میزان تحقق اهداف بانک در پایان سال 95 نشست مشترکی با حضور معاونان، مدیران ستاد و مناطق در محل ستاد مرکزی بانک حکمت ایرانیان برگزار شد.

هفتمین همایش روسای شعب موفق بانک های کشور با حضور مسئولان بانک مرکزی، موسسه آموزش عالی بانکداری و نزدیک به 300 نفر از روسای شعب نظام بانکی کشور با شعار "کنترل های داخلی؛ بهبود عملکرد " در محل این موسسه برگزار شد و پنج تن از روسای شعب بانک حکمت ایرانیان به عنوان برترین روسای شعب سال 95 معرفی شدند.

بانک حکمت ایرانیان همانند هرسال ، همگام با مردم همیشه در صحنه و سلحشور ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی گرامیداشت 22 بهمن و سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، با آرمانهای انقلاب ، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرد .

همزمان با یوم الله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شعبه بناب بانک حکمت ایرانیان با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران ستاد و منطقه افتتاح شد.

عملکرد بانک حکمت ایرانیان زیر ذره بین جایزه جهانی میک قرار گرفت.

همزمان با سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران شعبه مرکزی ارومیه بانک حکمت ایرانیان با حضور مدیرعامل ، معاونان و مدیران این بانک و مقامات لشکری و کشوری افتتاح شد .

پس از راه اندازی نخستین شعبه مدرن بانک حکمت ایرانیان در مجتمع تجاری منیریه با حضور مدیران عامل نظام بانکی کشور ، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر ، دو شعبه مدرن دیگر بانک حکمت ایرانیان در چهار راه لشکر و ساختمان اسکان ، با حضور مدیرعامل ، معاونان ، مدیران بانک حکمت و جمعی از مسئولان و کسبه منطقه افتتاح شد .

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در محل بستر تجارت اجتماعی دیدی بود، از بخش های مختلف این پروژه بازدید کرد و در نشستی با مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان، معاونان این بانک و مدیران ارشد این پروژه در جریان نحوه ساز و کار دیدی بود قرار گرفت.

بانک حکمت ایرانیان با هدف گسترش خدمات ارزی خود، پس از تهران و شیراز اولین شعبه صرافی حکمت ایرانیان را در استان خراسان رضوی و در شهر مقدس مشهد، با حضور مسئولین بانک، اعضای هیات مدیره شرکت خدمات ارزی و صرافی، مسئولین اتاق بازرگانی و جمعی از مقامات این شهر افتتاح کرد.

بانک حکمت ایرانیان با هدف گسترش خدمات ارزی در مراکز استانها ، نخستین شعبه صرافی خود را با حضور مسئولین استان و اعضای هیات مدیره شرکت خدمات ارزی و صرافی حکمت ایرانیان ؛ در شهر شیراز افتتاح کرد.

بانک حکمت ایرانیان در ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری خوش درخشید.

در راستای معرفی و بررسی جزئیات دقیق نحوه ارائه خدمات در بستر تجارت اجتماعی دیدی بود، نشست مشترکی میان مسئولان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران و بانک حکمت ایرانیان برگزار شد.

در حاشیه نشست مدیران عامل نظام بانکی کشور، اولین شعبه بانکداری مدرن بانک حکمت ایرانیان افتتاح شد.

نشست مدیران عامل نظام بانکی کشور به میزبانی بانک حکمت ایرانیان برگزار شد که در ابتدای این نشست تاریخچه شکل گیری و مهمترین اهداف بستر تجارت اجتماعی دیدی بود برای مدیران عامل بانک ها تشریح شد .

بانک حکمت ایرانیان در راستای ایجاد زمینه مناسب جهت خدمت رسانی به زائرین امام حسین (ع) در روز اربعین دستگاه های خودپرداز خود را در مرز مهران مستقر کرد.

باجه پایگاه دهم شکاری کنارک بانک حکمت  ایرانیان نوسازی شد.

در گردهمایی مدیریت منطقه کرمانشاه بانک حکمت ایرانیان تداوم رشد منابع ،تلاش برای پیگیری وصول مطالبات، تلاش و اقدام تمام شعب در زمینه صدور ضمانت نامه، فعالیت های ارزی، رسیدن به سودآوری در شش ماهه دوم سال و بازاریابی از مهمترین رئوس اقدامات مطرح شد.

12
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,208,100
نیم سکه 677,000
ربع سکه 381,000
سکه گرمی 226,000
دلار 3,778
یورو 4,061
درهم 1,052
پوند 4,820
کرون 423
بیشتر 
 

  logo-samandehi