چهارشنبه 29 دی 1395

بانک رفاه کارگران

جشنواره بزرگ قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک رفاه کارگران آغاز شد.

بانک رفاه اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه‌گذاری عام مرحله دهم را از تاریخ 95.10.25 لغایت 10.30 95 به مدت 6 روز منتشر می‌کند.

بانک رفاه شرایط گشایش اعتبار را با هدف تسهیل واردات کالاهای مورد نیاز واردکنندگان دارای ثبت سفارش با نوع تامین ارز متقاضی، اعلام کرد.

بانک رفاه ضوابط جدید خرید و فروش ارز به نرخ آزاد بر مبنای بخشنامه اخیر بانک مرکزی را اعلام کرد.

سامانه مدیریت مالی یکپارچه بانک (سمیم) رفاه محصول نوآور نظام بانکی شناخته شد.

حجم عملیات ارزی بانک رفاه در بخش ارز و شرکت صرافی رفاه طی9 ماهه سالجاری به بیش از دو میلیارد و دویست میلیون دلار رسید.

مدیرعامل بانک رفاه گفت: سرمایه انسانی مهم‌ترین دارایی و پویایی و نشاط آن یکی از مهم‌ترین سیاست های بانک رفاه است.

مدیرعامل بانک رفاه گفت: اولویت اصلی باید رسیدگی به دغدغه مشتریان و نیازهای آنها باشد و مشتری و نیازهای او کانون توجه قرار گیرد.

بانک مرکزی اعلام کرد: استفاده از USSD مستلزم ثبت شماره همراه و کارت بانکی در سامانه پیوند است.

 

در مراسمی کلنگ احداث مدرسه شهدای بانک رفاه کارگران در استان کهگیلویه و بویر احمد، در روستای تنگ سریز از توابع شهرستان یاسوج به زمین زده شد.

عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: حوزه‌های اعتباری بانک باید از مدل‌های مختلفی در حوزه اعتباری استفاده کنند.

عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: بانک رفاه با بیش از 120 بانک روابط کارگزاری ایجاد و بالغ بر 30 حساب کارگزاری به اسعار مختلف نزد بانک های کارگزاری افتتاح کرده است.

 

بانک رفاه موفق شد در نخستین المپیاد علمی کارکنان شبکه بانکی در میان 14 بانک کشور، رتبه اول میانگین نمرات این رویداد علمی را به خود اختصاص دهد.

مدیرعامل بانک رفاه گفت: بانک مرکزی به دنبال انضباط مالی در نظام بانکی است و خوشحالیم بانک رفاه در این چارچوب عمل می کند .

مدیر عامل بانک رفاه گفت:‌بهترین نسخه برای بانکداری امروز، بانکداری جامع است. در این نوع بانکداری ، تمامی خدمات مورد نیاز مشتری در یک سبد محصولات به آنها ارائه می شود. "

مدیرعامل بانک رفاه گفت مشتری محوری یکی از مهم ترین استراتژی های بانک رفاه است ، به همین منظور تغییرات ساختاری در بانک ایجاد شده که در آینده تقویت هم می شود.

مهلت فروش اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری ویژه (عام) بانک رفاه تا روز پنج شنبه 4 آذر ماه سالجاری تمدید شد.

مدیر عامل بانک رفاه گفت: کنترل تورم و نقدینگی،تقویت ارزش پول ملی و اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی در قالب سرمایه در گردش، مهم ترین اقدامات برای بهبود معیشت مردم است.

کاروان ورزشی بانک رفاه در چهاردهمین المپیاد ورزشی شبکه بانکی کشور در بخش آقایان با کسب یک عنوان قهرمانی، یک نایب قهرمانی و دو عنوان سومی به کار خود پایان داد.

سامانه اینترنتی بانک رفاه با طرح جدید و امکان بهره‌برداری از سامانه مدیریت یکپارچه مالی (سمیم)، به روزرسانی و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

123
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,184,700
نیم سکه 600,000
ربع سکه 318,000
سکه گرمی 204,000
دلار 3,820
یورو 4,286
درهم 1,086
پوند 4,852
کرون 436
بیشتر 
 

  logo-samandehi