سه شنبه 28 دی 1395

بانک سپه

مدیرعامل بانک سپه از رشد 35 درصدی حجم فعالیت‌های ارزی بانک در سالروز خروج از تحریم خبرداد.

استاندار کرمان گفت: بانک سپه در کرمان یک مگاسرمایه گذار است و این بانک از واحدهای مختلف اقتصادی در این استان حمایت می کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از بانک سپه به دلیل حمایت این بانک از پروژه پالایشگاه گاز بیدبلند 2 تقدیر کرد.

عضو هیأت مدیره بانک سپه از عضویت شعبه فرانکفورت بانک سپه در سیستم یکپارچه پرداخت یورو در منطقه اروپا و اتصال رسمی آن به سیستم مذکور از 18 بهمن سال جاری خبرداد.

بر اساس قرارداد منعقده میان بانک سپه و شرکت بین المللی محصولات پارس عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق تمام شعب بانک سپه آغاز شده است.

عضو هیأت مدیره بانک سپه گفت: فعالیت ارزی این بانک از اول سال تاکنون با 31 درصد رشدنسبت به مدت مشابه سال گذشته به 3 میلیارد و 716 میلیون و 127 هزار دلار رسید.

عضو هیات مدیره بانک سپه از رشد 31 درصدی فعالیت‌های ارزی این بانک در سال‌جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

مدیر عامل بانک سپه  از کلید خوردن بزرگترین طرح سندیکایی نظام بانکی کشور با گشایش اعتبار یک میلیارد دلاری  توسط  این بانک خبر داد.

مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه بازاریابی باید در تمام ارکان بانک نهادینه شود اظهارداشت: تمامی کارکنان در همه رده های شغلی باید با رفتار درست و کارکرد حرفه ای خود بازاریاب بانک سپه باشند.

با حکم مدیرعامل بانک سپه، تمام شهدای معزز بانک سپه که از ابتدای انقلاب تاکنون از مزایای ارتقاء درجه شغلی و تحصیلی بهره مند نشده بودند، بهره‌مند شدند.

بانک سپه اعلام کرد: از 27 آذرماه سال جاری و همزمان با ولادت پیامبر اکرم (ص)، دومین جشنواره پذیرندگان بانک سپه با جوایز ارزنده آغاز می شود.

انجمن اسلامی بانک سپه با صدور اطلاعیه‌ای حادثه تروریستی حله را محکوم کرد.

سید علی جلالی نظری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بانک سپه اهم فعالیت‌های این ستاد را تشریح کرد.

عضو هیات مدیره بانک سپه گفت: نقش‌آفرینی این بانک در تحقق اهداف استراتژیک اقتصادی دولت و کمک به‌ فعالیت‌های مولد مصداق بارز امر به‌ معروف است

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر  گفت:شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در حوزه های مختلف الگوسازی کنند.

بر اساس قرارداد منعقده بانک سپه و شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت سرمایه گذاری ایرانیان اکنون از طریق شعب این بانک آغاز شده است.

معاون اول رئیس جمهور گفت: ورود و تلاش بانک سپه از دهه 60 تاکنون برای کمک به پروژه‌های صنعتی و معدنی کشور خصوصاً مجتمع گل گهر قابل تقدیر و چشم‌گیر است و باید از آن تشکر کرد.

سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد و محمدکاظم چقازردی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک سپه برای تسهیل در ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان واجد شرایط دیدار و گفتگو کردند.

مدیرعامل بانک سپه با اشاره به استقبال صورت گرفته در خصوص راه اندازی اولین دستگاه برجسته نگار این بانک در شعبه ظهیرالاسلام تهران از راه اندازی 5 دستگاه دیگر توسط بانک سپه برای بهره مندی روشندلان از خدمات بانکی خبرداد.

محمدکاظم چقازردی با رأی اکثریت نمایندگان بانکهای دولتی و خصوصی به عنوان نماینده بانکها در هیأت انتظامی بانکها انتخاب شد.

12
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,185,500
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,834
یورو 4,309
درهم 1,097
پوند 4,840
کرون 438
بیشتر 
 

  logo-samandehi