دو شنبه 11 ارديبهشت 1396

بانک سپه

مدیرعامل بانک سپه با اشاره به ایجاد واحد تطبیق در این بانک برای رعایت کامل استانداردهای بین المللی به منظور حضور فعال در عرصه جهانی گفت: با رعایت این استانداردها بانک سپه حضوری فعال در عرصه جهانی دارد.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو از بانک سپه به سبب انتشار اوراق مشارکت تقدیر کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از تلاش های مدیرعامل بانک سپه در کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید تقدیر کرد.

دبیر ستاد ملی صبر از پرتو افکنان عضو هیات مدیره بانک سپه تقدیر کرد.

در نخستین همایش ملی صبر که در سالن اجلاس کشورهای اسلامی برگزار شد از بانک سپه به دلیل ایفای هرچه بهتر نقش اجتماعی خود تقدیر شد.

بانک سپه و شرکت ملی پست تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه امضاء کردند.

مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه مدیران و کارکنان بانک سپه از خوبان و خوشنامان سیستم بانکی هستند گفت: همکاری بین بانک سپه و شرکت ملی پست منشاء خدمات بسیاری برای مردم شریف ایران خواهد شد و این امر سبب شده تا ۵ میلیارد ال سی در یک سال گذشته در این بانک بازگشایی شود.

مدیرعامل بانک بین‌المللی سپه لندن گفت: این بانک و سایر شعب اروپایی بانک سپه بعد از موافقتنامه برجام قادر به ارایه خدمات بانکی در عرصه بین‌المللی و از جمله شرکت‌ها و پروژه‌های ایرانی است.

سید مهدی حسینی با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی عضو جدید هیات مدیره بانک سپه شد.

معاون وزیر اقتصاد گفت:‌ بعد از چند سال تحریم، لازم است تا بانک‌ها توجه ویژه‌ای را به شعب خارج از کشور خود داشته باشند و همچنین نیازهای این شعب را در حوزه‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و پرسنل فراهم کنند.

مدیرعامل بانک سپه از تعیین تکلیف پرونده 4 هزار میلیارد ریالی مطالبات معوق این بانک خبرداد و گفت:‌ حجم فعالیت‌های ارزی امسال 4.2 میلیارد دلار است و تا پایان سال حجم مبادلات ارزی از مرز 5 میلیارد دلار عبور می‌کند.

سفیر عراق در ایران گفت: علاقمند گسترش مراودات مالی با بانک سپه هستیم و این اتفاق در حال اجرایی شدن است.

مدیرعامل بانک سپه در دیدار با سفیر عراق از علاقمندی نخستین بانک ایرانی برای گسترش مراودات و تعاملات بانکی با این کشور خبر داد.

با حضور عضو هیات مدیره هفتمین گردهمایی معرفی روسای شعب موفق بانک های کشور که در آن بیست تن از روسای شعب برتر بانک سپه حضور چشم گیر داشتند در موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شد.

بانک سپه اعلام کرد: پذیرندگان پایانه های فروش بانک سپه تنها تا پایان اسفند ماه فرصت دارند تا با کسب امتیاز بیشتر شانس برنده شدن خود را در قرعه کشی دومین جشنواره باشگاه پذیرندگان افزایش دهند.

مدیرکل دفتر ریاست و همکاریهای بین المللی مرکز آمار با ارسال نامه ای از مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه به دلیل مشارکت گسترده کارکنان بانک سپه در طرح سرشماری از طریق اینترنت تقدیر کرد.

بر اساس قرارداد منعقده میان این بانک و شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق کلیه شعب بانک سپه آغاز شده است.

مدیر عامل بانک سپه با تأکید بر فراهم کردن شرایط مطلوب برای فعالیت واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از حمایت طرح‌های مختلف اقتصادی خبر داد.

انجمن اسلامی بانک سپه با صدور بیانیه ای از همه مردم شریف ایران دعوت کرد با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن همچون گذشته استکبار جهانی را مایوس کنند.

مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک آماده گسترش مراودات دوجانبه با اصناف برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار است.

1234
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,183,000
سکه امامی 1,220,200
نیم سکه 674,500
ربع سکه 379,500
سکه گرمی 257,000
دلار 3,773
یورو 4,173
درهم 1,038
پوند 4,891
کرون 430
بیشتر 
 

  logo-samandehi