يک شنبه 8 اسفند 1395

بانک سرمایه

ساعات کار شعب بانک سرمایه درروزهای پایانی سال و فهرست شعب کشیک این بانک در تعطیلات نوروز 96 اعلام شد.

طی نشستی با حضور دکتر محمدعلی هادی، عضو هیأت مدیره بانک سرمایه، احکام اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این بانک به ایشان تقدیم شد.

معاون نظارتی بانک مرکزی با اشاره به پرداخت سود علی الحساب خارج از قانون و مقررات بانک مرکزی به بانک‌ها هشدار داد و گفت: هیچ دلیلی در نظام بانکی کشور برای رقابت ناسالم بین بانک‌ها وجود ندارد.

بانک سرمایه با برپایی غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی میلیونی مردم شهیدپرور تهران، پذیرای شرکت کنندگان در مراسم گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود. 

با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان بانک سرمایه از وب سایت جدید این بانک رونمایی شد.

مدیرعامل بانک سرمایه در مراسم نکوداشت مدیران جهادی اجرایی کشور به عنوان مدیر برگزیده جهادی اجرایی کشور معرفی شد.

مدیرعامل بانک سرمایه در نشست صمیمی با مشتریان ویژه این بانک از کسب رتبه نخست در شاخص‌های اصلی نظام بانکی و اخذ مجوز افتتاح شعبه و صرافی سرمایه در دبی خبر داد.

بانک سرمایه با اوبر بانک اتریش برای همکاری های مشترک به ویژه در خصوص حضور بانک سرمایه به عنوان بانک عامل در پروژه حرم تا حرم (ساخت آزادراه از قم تا مشهد)  مذاکره کردند.

مدیرعامل بانک سرمایه از ساماندهی پرونده بدهکاران کلان این بانک خبر داد و گفت: قرار نیست در هیچ بانکی ادغام شویم.

بانک سرمایه اعلام کرد:‌ بدین وسیله خبر درج شده در برخی پایگاه‌های خبری مبنی بر ادغام بانک سرمایه در دیگر بانک‌ها  تکذیب می‌ شود.

اعضای تیم والیبال بانک سرمایه به همراه مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی سرمایه، با حضور در ایستگاه شماره 40 آتش نشانی تهران واقع در بلوار کشاورز از مقام شامخ شهدای آتش نشان تجلیل کردند.

بانک سرمایه در راستای عمل به تعهدات اجتماعی خود و در ادامه خدمت رسانی به مدارس مناطق محروم، بخش عمده‌ای از هزینه ‌ای تبلیغاتی در فصل زمستان جاری را در زمینه بهسازی و تجهیز مدارس در این مناطق هزینه خواهد کرد.

بانک سرمایه مدت زمان اجرای طرح بخشودگی جرائم دیرکرد مطالبات معوق خود را تا پایان سال جاری تمدید کرد.

بانک سرمایه در راستای خدمت به اقشار مختلف جامعه و با هدف تامین آتیه به صورت تدریجی، طرح سپرده سرمایه‌گذاری آفاق سرمایه را اعلام کرد.

بانک سرمایه به مناسبت حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت گروهی از آتش نشانان عزیز کشورمان، پیام تسلیتی صادر کرد.

اعضاء تیم والیبال بانک سرمایه به همراه دکتر محمدرضا خانی، مدیر عامل بانک سرمایه و مسئولین باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه روز یکشنبه مورخ 19 دی ماه با وزیر آموزش و پرورش در محل این وزارتخانه دیدار کردند.

به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مدیرعامل بانک سرمایه پیام تسلیتی را صادر کرد. 

مدیرعامل بانک سرمایه با اعلام اینکه ۶ ماه به بدهکاران کلان فرصت داده‌ایم تا برای تسویه یا تعیین تکلیف بدهی خود اقدام نمایند، از اخذ مجوز تاسیس صرافی و ایجاد بانکی به نام بانک سرمایه در خارج از کشور خبر داد.

ستاد مردمی اربعین استان زنجان در دیدار با مدیرعامل بانک سرمایه، از کمک‌های نقدی این بانک در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم اربعین حسینی قدردانی کرد.

امروز در حالی قدم به سال 2017 میلادی گذارده ایم که ایران اسلامی در اوج عزت و سرافرازی، در معادلات منطقه ای و جهانی در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، علمی و فرهنگی به ایفای نقش می پردازد.

1234
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,208,100
نیم سکه 677,000
ربع سکه 381,000
سکه گرمی 226,000
دلار 3,778
یورو 4,061
درهم 1,052
پوند 4,820
کرون 423
بیشتر 
 

  logo-samandehi