پنج شنبه 3 فروردين 1396

بانک سینا

نشست مدیران عامل و نمایندگان بانک های مجارستان و بانک های مرکزی، سینا، شهر و توسعه صادرات با حضور وزیر اقتصاد کشورمان به منظور شناسایی راههای برقراری روابط بانکی در بوداپست برگزار شد.

بانک سینا 25 دستگاه آمبولانس به مناطق کمتر توسعه یافته کشور اهدا می کند.

بانک سینا در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، کمک به بنگاه‌های اقتصادی و رفع موانع تولید، با تصویب هیات مدیره، نسبت به بخشودگی جرائم دیرکرد تسهیلات در صورت تسویه بدهی مشتریان به صورت یکجا تا پایان سال 1395 اقدام می‌کند.

نسخه نرم افزار متمرکز بانکی سینا به منظور دستیابی به قابلیت‌ها و امکانات جدیدی که این نسخه در اختیار کاربران قرار می دهد ارتقا یافت.

بانک سینا در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و ترویج فرهنگ استفاده از این خدمات، نسبت به صدور کارت خانواده اقدام می‌کند.

بانک سینا با 11 پله ارتقا، برای چهاردهمین سال متوالی در میان یکصد شرکت برتر ایران قرار گرفت.

با استفاده از سامانه 727 بانک سینا، انجام خدمات متنوع بانکی در ساعات مختلف شبانه روز فراهم است.

با اینترنت بانک همراه سینا، مجموعه ای از خدمات بانکی در هر ساعت از شبانه روز در اختیار هموطنان قرار دارد.

وزیر کشور از بانک سینا به دلیل همراهی و مشارکت موثر در اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تقدیر کرد.

بانک سینا در راستای تامین نظر مشتریان حقوقی، نسبت به صدور سینا کارت حقوقی جهت متقاضیان اقدام می‌نماید.

بانک سینا در راستای حمایت از اهداف و برنامه‌های اقتصادی دولت و حسب سیاست‌های بانک مرکزی مبنی بر اعطای تسهیلات خرد، نسبت به اعطای کارت‌های اعتباری مرابحه اقدام می‌کند.

بانک سینا با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام یکساله با نام عرضه می کند.

در راستای ترویج فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در فعالیت های بانکی هموطنان، درگاه خدمات کارتی بانک سینا راه اندازی شده است.

در راستای توسعه فعالیت های بین المللی و ارزی به منظور بهره گیری از ظرفیت بانک های خارجی، روابط کارگزاری و حساب بانک سینا نزد بانک BCP سوئیس ایجاد شد.

بررسی عملکرد و وضعیت منابع پایانه‌های فروشگاهی بانک سینا در مهرماه حاکی از استقبال از این پایانه‌ها جهت بهره‌مندی در فعالیت‌های بانکداری نسبت به ماه قبل از آن است.

معاون اول رئیس جمهوری با حضور در منطقه قلعه گنج، از برخی طرح‌ها و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این منطقه که از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حال اجراست، بازدید کرد.

معاون اول رئیس‌جمهوری با حضور در منطقه قلعه گنج، از برخی طرح‌ها و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این منطقه که از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حال اجرا است، بازدید کرد.

بانک سینا اعلام کرد: به منظور رفاه حال هموطنان به ویژه زائران اربعین سرور و سالار شهیدان، شرکت صرافی سینا نسبت به تامین ارز مورد نیاز آنها اقدام می‌کند.

بانک سینا به منظور خدمت رسانی بهینه به زائران اربعین حسینی، به صورت شبانه روزی در نقطه صفر مرزی؛ پذیرای دوستداران حضرت اباعبدالحسین(ع) است.

نشان واحد برتر اولین کنگره سراسری نشان شایسته ملی به بانک سینا اعطا شد.

123
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,171,000
سکه امامی 1,200,800
نیم سکه 692,000
ربع سکه 371,000
سکه گرمی 243,000
دلار 3,748
یورو 4,112
درهم 1,058
پوند 4,776
کرون 425
بیشتر



 
 

  logo-samandehi