چهارشنبه 29 دی 1395

بانک سینا

با استفاده از سامانه 727 بانک سینا، انجام خدمات متنوع بانکی در ساعات مختلف شبانه روز فراهم است.

با اینترنت بانک همراه سینا، مجموعه ای از خدمات بانکی در هر ساعت از شبانه روز در اختیار هموطنان قرار دارد.

وزیر کشور از بانک سینا به دلیل همراهی و مشارکت موثر در اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی تقدیر کرد.

بانک سینا در راستای تامین نظر مشتریان حقوقی، نسبت به صدور سینا کارت حقوقی جهت متقاضیان اقدام می‌نماید.

بانک سینا در راستای حمایت از اهداف و برنامه‌های اقتصادی دولت و حسب سیاست‌های بانک مرکزی مبنی بر اعطای تسهیلات خرد، نسبت به اعطای کارت‌های اعتباری مرابحه اقدام می‌کند.

بانک سینا با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام یکساله با نام عرضه می کند.

در راستای ترویج فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در فعالیت های بانکی هموطنان، درگاه خدمات کارتی بانک سینا راه اندازی شده است.

در راستای توسعه فعالیت های بین المللی و ارزی به منظور بهره گیری از ظرفیت بانک های خارجی، روابط کارگزاری و حساب بانک سینا نزد بانک BCP سوئیس ایجاد شد.

بررسی عملکرد و وضعیت منابع پایانه‌های فروشگاهی بانک سینا در مهرماه حاکی از استقبال از این پایانه‌ها جهت بهره‌مندی در فعالیت‌های بانکداری نسبت به ماه قبل از آن است.

معاون اول رئیس جمهوری با حضور در منطقه قلعه گنج، از برخی طرح‌ها و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این منطقه که از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حال اجراست، بازدید کرد.

معاون اول رئیس‌جمهوری با حضور در منطقه قلعه گنج، از برخی طرح‌ها و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این منطقه که از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حال اجرا است، بازدید کرد.

بانک سینا اعلام کرد: به منظور رفاه حال هموطنان به ویژه زائران اربعین سرور و سالار شهیدان، شرکت صرافی سینا نسبت به تامین ارز مورد نیاز آنها اقدام می‌کند.

بانک سینا به منظور خدمت رسانی بهینه به زائران اربعین حسینی، به صورت شبانه روزی در نقطه صفر مرزی؛ پذیرای دوستداران حضرت اباعبدالحسین(ع) است.

نشان واحد برتر اولین کنگره سراسری نشان شایسته ملی به بانک سینا اعطا شد.

در حالی که اکثر بانک های حاضر در بورس، برای سال منتهی به اسفند 94، سودی بین سهامداران خود تقسیم نکردند، بانک سینا جزو 3 بانک سودده کشور در این سال بوده است.

بانک سینا به منظور کمک به توسعه اشتغال و رونق شبکه حمل و نقل در مناطق کمتر توسعه یافته کشور معادل 85 میلیارد ریال تسهیلات خرید خودرو حمل مسافر و بار به مددجویان کمیته امداد پرداخت کرده است.

بانک سینا با هدف ایجاد زمینه های بانکداری آسان و انجام سریع خدمات بانکی، امکان پرداخت غیرحضوری قبوض جرایم راهنمایی و رانندگی را از طریق درگاه های الکترونیک فراهم کرد.

در راستای ایجاد زمینه های بانکداری آسان و جلب رضایتمندی مشتریان، همراه بانک سینا با خدمات جدیدتر در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 بانک سینا با هدف تسریع و تسهیل در انجام امور بانکی هموطنان،خدمات ویژه و مکانیزه را در اختیار شرکت ها و موسسات مختلف قرار می دهد.

بانک سینا، اعطای "تسهیلات اعتباری" در چارچوب نظام بانکداری اسلامی و بر اساس مقررات قانون عملیات بانکداری بدون ربا را دردستور کار قرار داده است.
123
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,184,700
نیم سکه 600,000
ربع سکه 318,000
سکه گرمی 204,000
دلار 3,820
یورو 4,286
درهم 1,086
پوند 4,852
کرون 436
بیشتر 
 

  logo-samandehi