يک شنبه 8 اسفند 1395

بانک شهر

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب استانی با عاملیت این بانک، از توزیع 5700 بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد.

همزمان با برگزاری بیست و دومین همایش ملی - منطقه‌ای انجمن متخصصان محیط زیست ایران و دوازدهمین جشنواره توسعه سبز و مسابقه کشوری نقاشی و عکس از دکتر حسین محمد پورزرندی تقدیر شد.

شهردار زاهدان با اشاره به همکاری گسترده بانک شهر در حمایت از پروژه‌های عمرانی این شهر، حمایت این بانک را راهگشای مشکلات شهری در زاهدان دانست.

معاون اداری مالی شهرداری کرج با اشاره به برخی مشکلات درآمدی این کلانشهر در سالجاری گفت: با مشارکت بانک شهر و برنامه ریزی اصولی توانستیم اقتصاد مقاومتی را که از مطالبات مقام معظم رهبری است، محقق کنیم.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور روحانیت از عملکرد بانک شهر در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های کتاب استانی، قدردانی کرد و خدمات مناسب بانکی را عامل رضایتمندی بازدیدکنندگان در این نمایشگاه دانست.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر از ارایه کاملترین خدمات بانکی به ناشران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب قزوین خبرداد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور روحانیت از عملکرد بانک شهر در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های کتاب استانی، قدردانی کرد و خدمات مناسب بانکی را عامل رضایتمندی بازدیدکنندگان در این نمایشگاه دانست.

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از امکان استفاده از کارت بلیت‌های بانک شهر در قطار شهری تبریز از ابتدای اسفند خبر داد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک شهر توانسته خدمات بانکی بسیار خوبی به شهروندان ارائه دهد، گفت: استقبال مردم از خدمات این بانک نشان دهنده رضایت مردم و موفقیت بانک شهر است.

ناشران و اداره فرهنگ و ارشاد استان قم از عاملیت بانک شهر در دوازدهمین نمایشگاه کتاب این استقبال کردند.

مدیر امور حسابرسی و کنترل‌های داخلی بانک شهر، سیستم خودارزیابی بانک شهر را حرکتی نو و خلاقانه در این بانک دانست.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به حمایت همه جانبه این بانک در برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه کتاب استانی قم، از توزیع 9500 بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد.

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از امکان برداشت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک شهر به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و افزایش رضایتمندی مشتریان خبر داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد از توزیع بن کارت های نمایشگاه یاسوج در کم ترین زمان به همت بانک شهرخبرداد.

با حمایت بانک شهر،کارت بلیط قطار شهری تبریز از ابتدای اسفندماه در متروی این شهر عملیاتی خواهد شد.

شهردار کرمان ضمن تبریک به مناسب سالروز تاسیس بانک شهر، این بانک را تنها حامی منابع مالی شهرداری ها دانست.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر از فعالیت 280 دستگاه کارتخوان این بانک در نمایشگاه کتاب زاهدان خبرداد.

رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر گفت: بیش از 150 دستگاه کارتخوان بانک شهر در نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با اشاره به خدمات بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک، گفت: بانکداری بدون توجه به فناوری و اطلاعات معنا ندارد و این بانک توانسته کل شبکه بانکی را در این حوزه با خود همراه خود کند.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به ارائه خدمات گسترده این بانک در نمایشگاه کتاب یاسوج گفت: در این نمایشگاه ٦٦٥٠ بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی توزیع می‌شود.

انتها123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,208,100
نیم سکه 677,000
ربع سکه 381,000
سکه گرمی 226,000
دلار 3,778
یورو 4,061
درهم 1,052
پوند 4,820
کرون 423
بیشتر 
 

  logo-samandehi