پنج شنبه 3 فروردين 1396

بانک شهر

رییس مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر با اشاره به عملکرد این بانک در سالی که گذشت، اقدامات صورت گرفته را در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" دانست.

ایام و ساعات کاری شعب کشیک بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز اعلام شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت بانک شهر در ارائه خدمات الکترونیک، این خدمات را در زندگی شهروندان و به ویژه درحمایت از محیط زیست قابل قدردانی دانست.

قائم‌مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه‌ریزی بانک شهر، با اشاره به اهمیت نیروی انسانی به عنوان سرمایه ارزشمند بانک، به تشریح ایام و ساعات کاری این بانک در روزهای پایان سال و نوروز96 پرداخت.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به استقبال مردم از خدمات بانکداری الکترونیک بانک شهر بر اهمیت توسعه پیشخوان‌های شهرنت تاکید کرد.

مدیریت شهری و اعضای شورای شهر رودهن از نصب پیشخوان شهرنت در این شهر قدردانی کردند.

مدیر پیشخوان‌های شهرنت و اتوبانک شهر با اشاره به استقبال شهروندان از پیشخوان‌های شهرنت گفت: علاوه بر افزایش سطح کیفی، توسعه کمی پیشخوان‌های شهرنت به تعداد 350 پیشخوان در دست اقدام است.

تعاونی آموزشی پرسنل سازمان سنجش از همکاران بانک شهر در سرپرستی منطقه 8 قدردانی کرد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: استفاده از فاینانس بانک شهر در تحرک پروژه‌های عمرانی شهرداری شیراز در سال 95 بسیار موثر بوده به نحوی که هیچ یک از پروژه‌های شهرداری متوقف نشده است.

پیشخوان شهرنت سیار بانک شهر در راستای خدمت رسانی بیشتر به گردشگران و مسافران نوروزی در جنگل های سی سنگان نصب شد.

سرپرست حوزه خوزستان بانک شهر از صدور حدود 6000 بن خرید کتاب در نمایشگاه کتاب اروند خبرداد.

سرپرست منطقه یک بانک شهر از تجهیز پارکینگ‌های عمومی سطح شهر مشهد به دستگاه کارتخوان این بانک با نرم افزار ویژه خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خواستار راه اندازی صراف الکترونیکی بانک شهر در این استان با هدف ارایه خدمات به زائران خارجی شد.

شهرنت بانک شهر با هدف ارائه خدمات نوین بانکی به گردشگران نوروزی با حضور سرپرست منطقه ۴ بانک شهر و مدیر میراث جهانی تخت جمشید در این مجموعه تاریخی استقرار یافت.

بانک شهر به انتخاب مردم، در میان ۵ بانک محبوب کشور قرار گرفت.

مدیرعامل بانک شهر از برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات شهرنت‌ها از طریق موبایل از سال آینده خبر داد و گفت: میزان منابع بانک به ۴۵ هزار میلیارد تومان رسیده است.

رئیس هیات مدیره شرکت فناوری شهر از آمادگی کامل پیشخوان های شهرنت بانک شهر به منظور ارائه همه خدمات بانکی در ایام نوروز خبر داد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: استفاده از فاینانس بانک شهر در تحرک پروژه‌های عمرانی شهرداری شیراز در سال 95 بسیار موثر بوده به نحوی که هیچ یک از پروژه‌های شهرداری متوقف نشده است.

نشست مشترک هماهنگی برنامه های نوروز 96 با حضور مدیر روابط عمومی شهرداری ارومیه و مدیران منطقه 2 بانک شهر برگزار شد.

مدیر مالی شهرداری خمینی شهر ارایه خدمات کامل بانکی توسط بانک شهر را دلیل رضایتمندی شهروندان عنوان کرد.

انتها123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,171,000
سکه امامی 1,200,800
نیم سکه 692,000
ربع سکه 371,000
سکه گرمی 243,000
دلار 3,748
یورو 4,112
درهم 1,058
پوند 4,776
کرون 425
بیشتر 
 

  logo-samandehi