دو شنبه 11 ارديبهشت 1396

بانک شهر

ساعات توزیع بن‌کارت‌های نمایشگاه کتاب تهران در شعب بانک شهر افزایش یافت.

رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر شهرکرد گفت: ارایه خدمات بانکی توسط بانک شهر در نمایشگاه‌های کتاب استانی، افزایش بازدیدکنندگان از این نمایشگاه‌ها را به دنبال داشته است.

همکاری‌های مشترک میان بانک شهر و شرکت ماشین سازی اراک گسترش می‌یابد.

مدیرعامل متروی تهران گفت:حمایت های بانک شهر از توسعه حمل ونقل عمومی در پایتخت موجب اشتغال بیش از 30 هزار نفر در مترو تهران شده است.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از توسعه زیرساخت‌های لازم برای امکان استفاده از بن کارت مجازی در نمایشگاه کتاب برای دارندگان گوشی‌های با سیستم عامل اندروید و ios خبر داد.

مدیرعامل بانک شهر گفت: باید به ملت ایران و شهروندان تهرانی برای برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب تبریک گفت.

خدمات رسانی شعب بانک شهر برای توزیع بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران در روز جمعه ٢٨ شعبه بانک شهر، روز جمعه هشتم اردیبشهت ماه به منظور ارایه بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران فعال هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا از خدمات بانک شهر در ایام پایانی سال گذشته و همچنین تعطیلات نوروز تقدیر کرد.

رییس شورای شهر ایلام با بیان اینکه خدمات دهی بانک شهر در استان به مشتریان و شهروندان قابل تقدیر است،گفت: در سال گذشته شاهد رضایتمندی بازدیدکنندگان از خدمات بانکی در نمایشگاه‌های کتاب استانی بودیم.

مدیر امور بازاریابی بانک شهر از ارائه تسهیلات به ناشران سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

زمان ثبت‌نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن‌کارت خرید کتاب در سی‌‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تمدید شد.

رییس کمیته عالی ریسک از برگزاری دوازدهمین نشست این کمیته خبر داد.

طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک شهر، سرپرست مرکز ارتباطات و روابط عمومی این بانک منصوب و معرفی شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، حمایت بانک شهر از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را اقدامی شجاعانه دانست و گفت: عاملیت نمایشگاه کتاب تهران، یک سرمایه گذاری نوین است و ورود بانک شهر در این زمینه تحسین برانگیز است.

مشاور مدیرعامل و مدیر امور توسعه سلامت بانک شهر از افتتاح کلینیک سبز شهر در هفته سلامت در شهر تهران خبر داد.

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به پیش بینی صدور400 هزار بن کارت برای متقاضیان در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از امکان استفاده از تکنولوژی NFC برای نخستین بار در این نمایشگاه خبر داد.

معاون برنامه ریزی، مدیریت شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی این بانک، بن کارت‌های نمایشگاه کتاب تهران به موقع در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و از این بابت هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با تشریح نحوه دریافت بن کارت‌های خرید سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: این بن کارت‌ها صرفاً ویژه دانشجویان، اساتید مراکز آموزش عالی، طلاب علوم دینی و دانش آموزان صادر می‌شود.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه بانک شهر تاثیرگذارترین عامل در پیشرفت پروژه‌های شهری است، گفت: این بانک حامی قوی و پشتوانه مالی شهرداری‌ها در سطح خرد و کلان است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خواستار تقویت و گسترش روابط میان بانک شهر و ستاد فرماندهی انتظامی این استان شد.

انتها123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,183,000
سکه امامی 1,220,200
نیم سکه 674,500
ربع سکه 379,500
سکه گرمی 257,000
دلار 3,773
یورو 4,173
درهم 1,038
پوند 4,891
کرون 430
بیشتر 
 

  logo-samandehi