يک شنبه 8 اسفند 1395

بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران به منظور ارج نهادن به مشتریان خوش حساب از طرح آفتابگردان که خدمات آن از طریق باشگاه مشتریان قابل ارائه است، رونمایی کرد.

دو نشان زرین و یک لوح سپاس اجلاس استقامت ملی در تولید و خدمات به بانک صادرات ایران اعطا شد.

با هدف تعمیم روابط فرهنگی و علمی مجامع دانشگاهی کشور با مراکز معتبر آکادمیک جهانی با حمایت و مشارکت بانک صادرات ایران اولین همایش کارآفرینی دانشگاه سینرجی روسیه در تهران برگزار و تندیس ویژه این همایش به پاس قدردانی از نقش و جایگاه این بانک در حمایت از رخدادهای علمی به معاون برنامه ریزی بانک اعطا شد.

مدیر عامل بانک صادرات ایران گفت: در راستای حمایت از بنگاه های تولیدی و اعطای تسهیلات برای ایجاد فرصت های شغلی به صورت مستمر و بدون وقفه در چارچوب سیاست های ابلاغی اقدام می شود.

سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران مربوط به سال مالی منتهی به پایان تیرماه 95 از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

قائم ‌مقام بانک صادرات ایران گفت: با وجود آنکه در مورد پایین آوردن نرخ سود به بانک‌ها دستور داده شده ولی برخی بانک‌‌ها برای جذب مشتریان، نرخ‌های بالاتر را پیشنهاد می‌کنند.

در آیینی ویژه شماری از مدیران موفق شعب بانک صادرات ایران از سوی هیات داوران موسسه عالی آموزش بانکداری ایران، بانک مرکزی ج.ا.ا شایسته تجلیل تشخیص داده شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

وبسایت جدید بانک صادرات ایران با حضور حمید تهرانفر قائم مقام مدیر عامل و جمعی از مدیران ستادی این بانک رونمایی شد.

بانک صادرات ایران به منظور پاسخگویی مطلوب تر به نیاز مخاطبان، امکان صدور سپهر کارت مجدد با شماره کارت قبلی را فراهم ساخت.

در پی برگزاری موفقیت‌آمیز اولین رویداد استارتاپی، لوح سپاس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد.

بانک صادرات ایران در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود امکان مشارکت هموطنان در امور عام المنفعه از طریق همبانک را فراهم ساخت.

سود سهامداران شرکت تعاونی افق مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ٩٤ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

مدیر عامل بانک صادرات ایران اعلام کرد: پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی در صدر برنامه‌های بانک قرار دارد.

همزمان با ایام مبارک دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، جمعی از مدیران عالی بانک صادرات ایران با جانبازان قطع نخاع آسایشگاه ثارا... دیدار و از جانفشانی و ایثار این عزیزان قدردانی کردند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: از زمان آغاز اجرای طرح رونق اقتصادی و در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی با پرداخت ٢٠ هزار میلیارد ریال تسهیلات بیش از ١٩ هزار طرح اقتصادی را دوباره به مدار تولید بازگرداندیم.

 پنجمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران و تجلیل از خانواده‌های معظم آنان همزمان با میلاد باسعادت زینب کبری(س) و دهه مبارک فجر در جوار حرم مطهر و نورانی علی‌بن موسی‌الرضا(ع) برگزار شد.

سامانه عملیات بانکی ویژه نابینایان در آیینی با حضور زراعتی مدیر عامل بانک صادرات ایران، زارع نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی، جمالی رئیس انجمن نابینایان و جمعی از مدیران این بانک رونمایی شد.

 مدیر عامل بانک صادرات ایران به اتفاق جمعی از مدیران این بانک با حضور در مرقد امام راحل با آرمان‌های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

سیاوش زراعتی مدیر عامل بانک صادرات ایران در پیامی فرارسیدن دهه مبارک فجر را به ملت سرافراز ایران تبریک گفت.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات از آمادگی این بانک برای فاینانس پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد.

123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,211,900
نیم سکه 685,000
ربع سکه 388,000
سکه گرمی 233,000
دلار 3,780
یورو 4,071
درهم 1,055
پوند 4,827
کرون 423
بیشتر 
 

  logo-samandehi