سه شنبه 28 دی 1395

بانک صنعت و معدن

عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن از برقراری رابطه کارگزاری با 70 بانک از کشورهای اروپایی و آسیایی خبرداد و گفت: نزد 17 بانک خارجی افتتاح حساب کرده است.

معاون اول رییس جمهور گفت: افزایش سرمایه بانک‌های توسعه‌ای بر روند تولید و اشتغال تاثیرگذار است. 

کارگاه آموزشی استانداردسازی گزارشگری مالی بین‌المللی IFRS با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک صنعت و معدن در این بانک برگزار شد.

وزیر راه و شهرسازی فرود اولین فروند هواپیمای ایرباس بر باند فرودگاه مهرآباد را نماد آغاز یک دوران جدید در صنعت هوایی ایران خواند و گفت: لازم می‌دانم از مسئولیت‌پذیری مهندس افخمی مدیرعامل بانک صنعت معدن که در این خصوص همت والایی داشتند تشکر کنم.

نحوه بخشودگی جرائم دیرکرد مشتریان بانک صنعت و معدن در راستای تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی اعلام شد. 

به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن پیام تسلیتی صادر کرد.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 96 گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهان افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن هستند. 

مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت:‌ هم افزایی و کار گروهی همه همکاران بانک صنعت و معدن در ستاد وشعب، عامل دستیابی این بانک به موفقیت های داخلی و بین المللی بوده و همین امر موجب تداوم موفقیت ها در آینده خواهد بود. بانک صنعت و معدن تاکنون مبلغ 1 هزار و 700 میلیارد تومان تسهیلات در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به صنایع کوچک و متوسط کشورمان پرداخت کرده است.

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 بانک صنعت و معدن، ضمن ارتقا از نسخه 2008 به نسخه 2015، برای یک سال دیگر تمدید شد.

ارزش بازار شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند، از شرکت های گروه بانک صنعت و معدن افزایش یافت.

پرداخت تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن به طرح‌های کوچک و متوسط صنعتی در قالب طرح رونق تولید شتاب گرفت.

شرکت کیمیاداران کویر که با بهره‌مندی از تسهیلات بانک صنعت و معدن به اجرا در آمده است به بهره برداری خواهد رسید.

بانک صنعت و معدن تا پایان آبان ماه امسال یکهزار و ٣٥٨ میلیارد ریال تسهیلات به صنایع قم پرداخت کرد.

استاندار سمنان با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید از سوی بانک های این استان بر اساس میزان تعهدشان، گفت: بانک صنعت معدن 462 میلیار ریال ، یعنی 230 درصد (130 درصد بیش از)میزان تعهد خود به صنایع کوچک و متوسط در قالب طرح رونق تولید به صنایع این استان تسهیلات پرداخت کرد.

 

زنگنه مدیر بازرسی ، کاملی رئیس اداره نظارت بر طرح ها ، مومنی رئیس اداره بازرسی و رضوی سرپرست شعب بانک صنعت و معدن در استان هرمزگان از طرح فولاد ماد کوش در این استان بازدید کردند.

بانک صنعت و معدن تا پایان آذرماه امسال حدود 14 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به یکهزار و 4 طرح صنعتی پرداخته است.

شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند از گروه شرکت های بانک صنعت و معدن به نشان زرین پُربازده ترین و سودآورترین شرکت سرمایه گذاری، استاندارد و جایزه بین المللی (BCS-Investment)، معتبرترین و برترین شرکت سرمایه گذاری از سوی کشور آلمان و نشان عالی شایستگی و برترین مدیریت در توسعه ملی و اشتغالزایی دست یافت.

حسین عسکری عضو هیئت مدیره بانک صنعت و معدن و هیئت همراه به منظور بازدید از چند واحدهای صنعتی استان خراسان رضوی به این استان سفر کرد.

طرح پژوهشی بانک صنعت و معدن تحت عنوان بررسی تطبیقی جایگاه و مدل فعالیت بانک های توسعه‌ای در نظام بانک کشورهای منتخب با تاکید بر وجه متمایز و نوع نگاه حمایتی و نظارتی بانک مرکزی به بانک های توسعه‌ای به عنوان طرح پژوهشی برتر جشنواره معرفی برترین های پژوهشی در حوزه معاونت صنعت، معدن و تجارت برگزیده و توسط داوران جشنواره حائز شرایط دریافت لوح تقدیر قرار گرفت.

بانک صنعت و معدن مبلغ 14 هزار و 272 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید، به بنگاه ‏های کوچک و متوسط تولیدی کشور پرداخت کرد.

12345
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,185,300
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,834
یورو 4,309
درهم 1,097
پوند 4,840
کرون 438
بیشتر 
 

  logo-samandehi