پنج شنبه 3 فروردين 1396

بانک صنعت و معدن

علی اشرف افخمی ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرارسیدن نوروز و سال نو پیامی صادر کرد.

بانک صنعت و معدن رتبه نخست را در پرداخت تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط استان مازندران در قالب تسهیلات بسته حمایتی رونق تولید به دست آورد.

بانک صنعت و معدن در راستای تکریم مشتریان اسامی شعب فعال خود در ایام نوروز را اعلام کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه سفر رییس جمهور به استان سیستان و بلوچستان از دو واحد صنعتی صنایع غذایی مینو شرق و پلیمر پاکت پرند زاهدان که ازتسهیلات بانک صنعت و معدن بهره مند شده اند بازدید کرد.

بانک صنعت و معدن حدود 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به طرح‌های کوچک و متوسط کشورمان پرداخت کرد.

نماینده بانک صنعت ومعدن در مجمع لیزینگ صنعت و معدن گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این شرکت در صدد ورود به حوزه‌های جدید فعالیت از جمله کمک به تامین مالی بخش حمل و نقل عمومی است.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: مسیر توسعه کشور امروز از بخش تولید می‌گذرد و اگر این حوزه موفق بوده و صحیح عمل کنیم، موفق خواهیم بود.

 استاندار قزوین گفت:صنعت استان با بسته حمایتی دولت زنده شده است.

عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن گفت:صنایع استان خراسان رضوی با تامین مالی این بانک در مسیر توسعه پایدار گام بر می دارد.

بانک صنعت و معدن گشایش ٨٥٠ میلیون دلار اعتبار اسنادی طرح های ذوب آهن پاسارگاد ، برق امیرکبیر، برق کاشان و شرکت سازه سازان را در روزهای آتی عملیاتی می کند.

سمینار منطقه ای توسعه صنایع کوچک و متوسط با حضور مؤثر بانک صنعت و معدن ، در مسقط پایتخت عمان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه گفت: راه اندازی این شرکت بر روند افزایش اشتغال در منطقه تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت.

شرکت نسوز خوزستان واحد دولومیت با تامین مالی بانک صنعت و معدن و طی مراسمی با حضور یزدانی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران افتتاح می‌شود.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: اندیشه جهانی و نوآوری در کار 2 عامل اصلی موفقیت شرکت‌های مشاوره‌ای بزرگ جهان است و رعایت و به کار بردن این دو عامل موفقیت و روند رو به رشد شرکت‌های مشاوره‌ای را تضمین می‌کند.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن برای اولین بار در ایران موفق به دریافت گواهینامه ایزو از شرکت بین‏ المللی TUV Intercert شد.  

بانک صنعت ومعدن در 10 ماهه سال 95 بیش از 266 میلیارد ریال ضمانت‌نامه از صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک را پذیرفته است.

نیروگاه سیکل ترکیبی کرمانیان که با تسهیلات بانک صنعت و معدن به مرحله بهره برداری رسیده در هفته جاری و طی مراسمی باحضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

شرکت بهاران پیمان گلستان با بهره مندی از تسهیلات بانک صنعت و معدن و طی مراسمی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار گلستان، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مقامات استانی و جمع کثیری از مدیران صنایع به بهره برداری رسید.

نجارزاده نماینده بانک صنعت و معدن و رئیس مجمع شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن گفت: رتبه این شرکت در واحدکالایی کارگزاری از (ب) به (الف) ارتقاء یافت.

یزدانی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به مناسبت دهه فجر از واحدهای کوچک صنعتی استان بوشهر که در قالب طرح رونق تولید از بانک صنعت و معدن تسهیلات دریافت کرده اند بازدید کرد.

123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,171,000
سکه امامی 1,200,800
نیم سکه 692,000
ربع سکه 371,000
سکه گرمی 243,000
دلار 3,748
یورو 4,112
درهم 1,058
پوند 4,776
کرون 425
بیشتر 
 

  logo-samandehi