يک شنبه 8 اسفند 1395

بانک صنعت و معدن

بانک صنعت و معدن گشایش ٨٥٠ میلیون دلار اعتبار اسنادی طرح های ذوب آهن پاسارگاد ، برق امیرکبیر، برق کاشان و شرکت سازه سازان را در روزهای آتی عملیاتی می کند.

سمینار منطقه ای توسعه صنایع کوچک و متوسط با حضور مؤثر بانک صنعت و معدن ، در مسقط پایتخت عمان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه گفت: راه اندازی این شرکت بر روند افزایش اشتغال در منطقه تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت.

شرکت نسوز خوزستان واحد دولومیت با تامین مالی بانک صنعت و معدن و طی مراسمی با حضور یزدانی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران افتتاح می‌شود.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: اندیشه جهانی و نوآوری در کار 2 عامل اصلی موفقیت شرکت‌های مشاوره‌ای بزرگ جهان است و رعایت و به کار بردن این دو عامل موفقیت و روند رو به رشد شرکت‌های مشاوره‌ای را تضمین می‌کند.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن برای اولین بار در ایران موفق به دریافت گواهینامه ایزو از شرکت بین‏ المللی TUV Intercert شد.  

بانک صنعت ومعدن در 10 ماهه سال 95 بیش از 266 میلیارد ریال ضمانت‌نامه از صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک را پذیرفته است.

نیروگاه سیکل ترکیبی کرمانیان که با تسهیلات بانک صنعت و معدن به مرحله بهره برداری رسیده در هفته جاری و طی مراسمی باحضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

شرکت بهاران پیمان گلستان با بهره مندی از تسهیلات بانک صنعت و معدن و طی مراسمی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار گلستان، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مقامات استانی و جمع کثیری از مدیران صنایع به بهره برداری رسید.

نجارزاده نماینده بانک صنعت و معدن و رئیس مجمع شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن گفت: رتبه این شرکت در واحدکالایی کارگزاری از (ب) به (الف) ارتقاء یافت.

یزدانی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به مناسبت دهه فجر از واحدهای کوچک صنعتی استان بوشهر که در قالب طرح رونق تولید از بانک صنعت و معدن تسهیلات دریافت کرده اند بازدید کرد.

استاندار فارس گفت: بانک صنعت و معدن طرح های بزرگی را در این استان تامین مالی کرده و نقش موثری در توسعه صنعتی استان دارد.

استاندار کرمانشاه با اشاره به آغاز پروژه‌های بزرگ و اثرگذار در استان، ابراز امیدواری کرد با تزریق اعتبار لازم شاهد رونق و تحول بزرگی در کرمانشاه باشیم.

رییس کل بانک مرکزی به اتفاق مدیران عامل بانک‌های صنعت و معدن و سپه از طرح‌های صنعتی استان کرمانشاه بازدید کردند.

طی مراسمی با حضور جهانگیری و با تسهیلات بانک صنعت و معدن نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان افتتاح شد.  

در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب شرکت ره پویان صالح با تسهیلات بانک صنعت و معدن و طی مراسمی با حضور نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، زرگر استاندار اصفهان و جمعی از مسئولان استان اصفهان افتتاح شد.

طی حکمی از سوی علی اشرف افخمی ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن عباس دانشور حکیمی به سمت سرپرستی مدیریت بین الملل و تجهیز منابع این بانک منصوب شد.

فاز اول نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با بهره مندی از تسهیلات بانک صنعت و معدن و طی مراسمی با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری افتتاح می شود.

غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران در نامه ای به علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن از آمادگی و عنایت ویژه این بانک برای ارائه خدمات به واحدهای تولیدی ساختمان پلاسکو تقدیر وتشکر کرد.

علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر کرد.

123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,208,100
نیم سکه 677,000
ربع سکه 381,000
سکه گرمی 226,000
دلار 3,778
یورو 4,061
درهم 1,052
پوند 4,820
کرون 423
بیشتر 
 

  logo-samandehi