سه شنبه 28 دی 1395

بانک مهر ایران

 مشاور مدیرعامل و رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران با تاکید به نقش و جایگاه خیرین در شناسایی و توانمندسازی نیازمندان واقعی جامعه، گفت: اولین باشگاه خیرین شبکه بانکی کشور فعالیت خود را در بانک قرض الحسنه مهر ایران آغاز کرده و همکاری، مشارکت اثربخش ، فعالیت مطلوب و پایبندی به رویکرد ارزش آفرینی خیرین کشور را طلب می کند.

با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و جلب رضایت مشتریان، امکان افتتاح حساب از طریق سامانه پورتال اینترنتی بانک قرض الحسنه مهر ایران فراهم شد.

 مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با تاکید بر اینکه، بانکداری الکترونیک کشور با استانداردهای جهانی فاصله قابل توجهی دارد، گفت: با توجه به شرایط پسا تحریم و توجه به توانمندی های داخلی و سرمایه گذاری مطلوب در این حوزه ، می توان این فاصله را کاهش داد و به استانداردهای بین المللی نزدیک شد. 

 مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران بدون بهره و تنها در مقابل اخذ صفر تا 4 درصد کارمزد به نیازمندان واقعی جامعه اعطا می شود.

 

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی را صادر کرد.

مشاور مدیر عامل و رییس اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: با بهره گیری از مشارکت خیرین نیک اندیش در صدد هستیم تا بیش از پیش فرهنگ متعالی قرض الحسنه را در جامعه گسترش دهیم.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از شعب گلشهر، شهید بهشتی، محمد شهر و دوایر ستادی استان البرز بازدید کرد.

6 نفر از کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران که در اولین آزمون علمی کارکنان شبکه بانکی کشور توسط کمیسیون آموزشی بانک ها در آبان ماه سال جاری برگزار شد، رتبه زیر صد کسب کردند.

والیبالیست موفق کشورمان در شعبه امام خمینی (ره) گنبد بانک قرض الحسنه مهر ایران واقع در استان گلستان، افتتاح حساب کرد و به جمع مشتریان خیر این بانک پیوست.

سردار آزمون، ملی پوش موفق فوتبال کشورمان، با افتتاح حساب در بانک قرض الحسنه مهر ایران به جمع باشگاه خیرین این بانک اضافه شد.

جمعی از نمایندگان مردم شریف خراسان رضوی در مجلس، در جلسه شورای هماهنگی کلیه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه که به میزبانی بانک قرض الحسنه مهر ایران در محل ساختمان سرپرستی استان برگزار شد، شرکت کردند.

بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام کرد: جلسه هم اندیشی روسای شعب و دوایر ستادی استان تهران به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف شعب در جذب منابع، تخصیص مصارف و پیگیری وصول مطالبات با حضور توکلی مدیر امور استان ها، حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی، اخوان رئیس اداره اعتبارات و بین الملل و سلطانیان مدیر شعب استان تهران در محل سالن جلسات ساختمان سرپرستی برگزار شد.

ششمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع "بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین" در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در حاشیه ششمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، در رابطه با نقش و جایگاه شبکه بانکی در عصر ارتباطات نوین گفت: بانکداری الکترونیک طی مدت زمان کوتاهی در میان آحاد جامعه در حال رشد و توسعه بوده و لازم است، به تناسب پیشرفت فن آوری در دنیا، ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک نیز گسترش پیدا نماید.

باشگاه خیرین بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف افزایش تعامل و ایجاد هم افزایی بین بانک و خیرین جامعه با حضور وزیر اقتصاد افتتاح شد.

با حضور وزیر اقتصاد از سامانه افتتاح حساب آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و ایجاد دسترسی سهل و آسان برای شهروندان جهت سرعت بخشیدن به ارائه خدمات در شعب، رونمایی شد.

طی آیینی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی طرح ایجاد سامانه پذیرش و شارژ کیف پول الکترونیکی بانک قرض الحسنه مهر ایران کلید خورد.

با حضور طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی از طرح " پیوند مهر ایران" رونمایی شد و دستورالعمل اجرایی آن متعاقباً به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران ابلاغ می شود.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در سمینار سراسری مدیران این بانک که به مناسبت آغاز دهمین سال فعالیت بانک و با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل سالن اجتماعات ساختمان ادارات مرکزی برگزار شد به تشریح 9 سال فعالیت مثبت و اثر بخش این بانک پرداخت.

جلسه هم اندیشی روسای شعب و دوایر ستادی استان تهران به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف شعب در جذب منابع، تخصیص مصارف و پیگیری وصول مطالبات با حضور توکلی مدیر امور استان ها، حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی، اخوان رئیس اداره اعتبارات و بین الملل و سلطانیان مدیر شعب استان تهران در محل سالن جلسات ساختمان سرپرستی برگزار شد.

1234
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,184,800
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,850
یورو 4,309
درهم 1,097
پوند 4,840
کرون 438
بیشتر 
 

  logo-samandehi