دو شنبه 11 ارديبهشت 1396

بانک قوامین

مدیرعامل بانک قوامین با اشاره به اینکه بانک ها به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم بر رونق تولید و افزایش اشتغال دخالت دارند، گفت: سیستم بانکی می تواند با پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و یا مصرف کنندگان نیز در این بخش موثر باشد.

مدیرعامل بانک قوامین گفت: طی سال‌های اخیر بانک‌های قرض‌الحسنه تشکیل شد تا منابع قرض الحسنه و مصارف آنها به راحتی زیر نظر سپرده‌گذاران و بانک مرکزی باشد اما سهم این افراد در کل نظام بانکی ٥ درصد است.

بانک قوامین در نوزدهمین همایش رتبه بندی شرکت های برتر ایران که در سالن همایش های بین المللی صدا وسیما برگزار شد، در بین یکصد شرکت برتر در جایگاه پانزدهم قرار گرفت.

مدیرعامل بانک قوامین در پی شهادت جمعی از آتش نشانان فداکار پیامی را صادر کرد. 

در راستای اطلاع‌رسانی آنلاین و آگاهی بخشی سریع به مشتریان و مخاطبان، کانال رسمی تلگرام بانک قوامین با نام «آوامین» راه‌اندازی شد.

مدیرعامل بانک قوامین با تاکید بر اینکه بانک‌ها باید یک حرکت روزمره متناسب با بانکداری نوین داشته باشند،گفت: هر چند این امر خسارت هایی را به سیستم بانکی وارد می کند اما  متاسفانه در نظام بانکی کمتر به این موضوع توجه شده است و بعد از گذشت سال ها هنوز یک سیستم کر یکپارچه و ملی منطبق با عملیات بانکی بدون ربا نداریم.

بانک قوامین اعلام کرد: به منظور رفاه حال مشتریان و تسهیل دسترسی ساکنان منطقه سومین شعبه 724 بانک در تبریز راه اندازی شد.

رئیس اداره خدمات نوین بانک از راه‌اندازی سامانه تبلت بانک قوامین طی دو ماه آینده خبر داد.

معاون بانک قوامین گفت: باتوجه به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده و تصمیم به افزایش سرمایه به استناد مصوبه هیأت مدیره بانک و با استیذان از مراجع نظارتی از جمله بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه ثبتی بانک قوامین از 4000 میلیارد ریال به 8000 میلیارد ریال افزایش پیدا کرد.

قائم مقام بانک قوامین از رشد 25 درصدی منابع این بانک طی یک سال اخیر خبر داد.

کارگاه آموزشی بازاریابی پیشرفته با حضور مسئولان توسعه بازار استان ها و روسا برگزار شد.

مدیرعامل بانک قوامین گفت: با اتخاذ سیاست‌های تدوین شده و تدابیر اعضای هیات مدیره بانک قوامین قیمت تمام شده پول در این بانک ۴ درصد کاهش یافت.

مدیرعامل بانک قوامین گفت: تقویت یکپارچگی و وحدت رویه در فرایندهای نظارتی یک ضرورت است.

مدیرعامل بانک قوامین خواستار به روز رسانی برخی از قوانین اقتصادی مانند قانون تجارت و اخذ عوارض‌های متعدد شد و گفت: برخی از قوانین موجود با نگاه اقتصاد مقاومتی همسان نیستند و لازم است اصلاح شوند.

مدیریت کلان بانک توجه به تحقق آرمان های نظام پولی کشور را مدنظر دارد، بنابراین فعالیت در عرصه های مختلف مالی، توزیع عادلانه منابع جذب شده رسالت بانک است که صرف سرمایه گذاری های بزرگ و در حوزه معادن و ساخت و ساز می شود.

در نهمین دوره مسابقات فوتسال جام بانک ها و موسسات خصوصی تیم بانک قوامین بر سکوی سوم ایستاد.

روابط عمومی بانک قوامین موفق به دریافت نشان ویژه تکریم ارباب رجوع در دوازدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی کشور شد.

مدیرعامل بانک قوامین گفت: توجه به رکن ارزیابی ریسک منجر به ارتقاء اثربخشی کنترل‌های داخلی می‌شود.

قائم مقام بانک قوامین از برنامه های گسترده این بانک برای ارایه خدمات به زائران اربعین حسینی خبر داد.

ساعات کاری 14 شعبه بانک قوامین در مناطق آزاد سراسر کشور اعلام شد.

12
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,183,000
سکه امامی 1,220,200
نیم سکه 674,500
ربع سکه 379,500
سکه گرمی 257,000
دلار 3,773
یورو 4,173
درهم 1,038
پوند 4,891
کرون 430
بیشتر 
 

  logo-samandehi