يک شنبه 8 اسفند 1395

بانک کارآفرین

بانک کارآفرین موفق به کسب تندیس بلورین «هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران» شد.

بانک کارآفرین روز پنجشنبه 5 اسفندماه سال جاری، «گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) یک‌ساله با نام» با نرخ سود علی‌الحساب «15.5 درصد در سال»، معاف از مالیات و «با قابلیت بازفروش و بازخرید قبل از سررسید» را منتشر خواهد کرد.

5 رئیس شعبه برتر بانک کارآفرین در هفتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌ها مورد تقدیر قرار گرفتند.

ساعت کار شعب بانک کارآفرین در سراسر کشور در روزهای پایانی سال افزایش می‌یابد.

مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان بانک کارآفرین با حضور مهندس آیت‌اللهی مدیرعامل این بانک افتتاح شد.

بانک کارآفرین در راستای رفاه بیشتر شهروندان تهرانی و افزایش ارائه خدمات بانکی به همشهریان گرامی، شعبه جدید خود را در شهر تهران افتتاح کرد.

در حالی که اغلب بانک‌های دولتی و خصوصی با زیان‌های چند هزار میلیاردی در صورت‌های مالی خود مواجه بوده‌اند، بانک کارآفرین بر اساس صورت‌های مالی 9 ماهه خود، یک هزار و 270 میلیارد ریال سود ثبت کرده است.

بانک کارآفرین در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و با هدف رفاه حال مشتریان حقوقی این بانک، خدمت جدید ارائه صورتحساب از طریق وب‌سرویس را راه اندازی کرد.

بانک کارآفرین بر اساس «رتبه‌بندی صد شرکت برتر ایران» (IMI-100)، از نظر دو شاخص «بهره‌وری کل عوامل» و «بازدهی فروش»، رتبه نخست را در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری در سال مالی 1394 کسب کرد.

بانک کارآفرین اعلام کرد:‌ کلیه ‌بدهکاران که بدهی خود را تا تاریخ 15 دی ماه سال جاری با بانک‌های خود تسویه نکرده‌اند، در صورت واریز نقدی اصل و سود متعلقه تا پایان اسفندماه، از بخشودگی کلیه جرائم متعلقه بهره‌مند خواهند شد.

مراسم قرعه‌کشی دوره اول جشنواره کارت‌های هدیه بانک کارآفرین در سال 1395 برگزار شد.

دوره دوم جشنواره فروش کارت هدیه بانک کارآفرین در سال 1395 آغاز شد.

در ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری، پژوهشگران برگزیده بانک کارآفرین از سوی رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیرعامل بانک کارآفرین به مناسبت هفدهمین سالگرد تاسیس بانک پیامی صادر کرد.

بانک کارآفرین در نخستین کنگره بین‌المللی فناوری‌های نوین پزشکی که با هدف توسعه فناوری‌های نوین پزشکی و بیمارستانی و بررسی راهکارهای بومی‌سازی آن در کشور برگزار شد، حضوری فعال و موثرداشت.

نسخه جدید سامانه همراه‌ بانک کارآفرین در راستای ارائه خدمات گسترده‌تر بانکی راه‌اندازی شد.

بانک کارآفرین در سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که از دهم تا سیزدهم آبان ماه برگزار شد، حضوری فعال و موثر داشت.

جلسه شورای هماهنگی بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی برگزار و موضوعاتی از جمله عدم وجود شرایط لازم برای آزادسازی املاک و دارایی‌های ثابت و تبعات آن در اجرای مفاد ماده ۱۶ قانون رفع موانع تولید و اهتمام در جهت اجرای ارجاعات تکلیفی بانک مرکزی و دولت بررسی شد.

امکان پرداخت اینترنتی تمام قبوض شرکت‌های خدماتی و شارژ مستقیم تلفن همراه از طریق وب‌سایت بانک کارآفرین فراهم شد.

بانک کارآفرین بر اساس اعلام بانک مرکزی، از چهارشنبه 24 تا دوشنبه 29 شهریورماه در ده شعبه منتخب اسکناس نو توزیع می‌کند.

12
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,208,100
نیم سکه 677,000
ربع سکه 381,000
سکه گرمی 226,000
دلار 3,778
یورو 4,061
درهم 1,052
پوند 4,820
کرون 423
بیشتر 
 

  logo-samandehi