سه شنبه 28 دی 1395

بانک مسکن

یک مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی با اعلام رشد دو رقمی حجم معاملات خرید و فروش مسکن در شهر تهران، این وضعیت را در مقایسه با سال گذشته حرکت از توقفگاه رکود مسکن عنوان کرد.

بانک مسکن با اجرای مجموعه سیاست‌های تحریک غیرتورمی تقاضای خرید مسکن با هدف خارج کردن بخش مسکن از رکود، توانست ظرف مدت 4 سال پیاپی، سقف تسهیلات خرید مسکن را 3 برابر کند و از 20 میلیون تومان به 60 میلیون تومان افزایش دهد.

 بانک مسکن اعلام کرد:‌تسهیلات پرداختی این بانک در بخش خرید واحدمسکونی طی 9 ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته از نظر مبلغ 81 درصد و از نظر تعداد 26 درصد رشد داشت.

امکان نمایش مبالغ واریزی ماهانه به حساب پس انداز مسکن جوانان جهت بهره‌مندی از سقف تسهیلات درخواستی براساس طبقه بندی شهرها (تهران ، شهرهای بزرگ و سایر شهرها) از طریق ربات تلگرام بانک مسکن فراهم شد.

مرحله نهایی و آیین اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان بانک مسکن برگزار شد.

انتقال وجه به کارت‌های عضو شبکه شتاب از طریق سامانه همراه بانک مسکن امکان پذیر شد.

سرویس‌های جدید سامانه اینترنت بانک مسکن به منظور گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و جلب رضایت مشتریان راه‌اندازی شد.

بانک مسکن اعلام کرد: انبوه‌سازان به عنوان سازنده‌های واجد شرایط دریافت وام ساخت بدون سپرده بانک مسکن، متناسب با حجم پروژه، می‌توانند از دوره‌های زمانی مختلف برای اخذ تسهیلات مشارکت استفاده کنند.

آمار افتتاح حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن از ابتدای فعالیت تا 25 آذر ماه سال جاری به بیش از 120 هزار فقره رسید.

با کمک های نقدی کارکنان بانک مسکن و مردم برای آزادسازی زندانیان، دو زندانی دیگر جرایم غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سمنان با اعطای لوح تقدیر از همکاری و تعامل بانک مسکن با این اداره و رعایت استانداردها در مدیریت استان سمنان قدردانی کرد.

شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن به دنبال پروژه‌هایی است که امکان توسعه ظرفیت آن‌ها در آینده وجود داشته باشد.

مدرسه شهدای بانک مسکن در شهرستان چایپاره استان آذربایجان غربی با حضورفرماندار ،امام جمعه و رییس آموزش و پرورش این شهرستان و عضو هئیت مدیره بانک مسکن افتتاح و به بهره برداری رسیدَ .

شرکت تأمین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن در دوازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی و در بین سازمان‌های برتر در هشتمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی، گواهینامه و تندیس تعالی منابع انسانی از انجمن مدیریت منابع انسانی ایران را دریافت کرد.

 قائم مقام وزیر راه و شهرسازی همزمان با افتتاح 2334 واحد مسکن مهر در استان یزد، از تلاش مدیران و کارکنان بانک مسکن قدردانی کرد.

روابط عمومی بانک مسکن از افتتاح مدرسه شهدای بانک مسکن در روستای علی آباد از روستاهای شهرستان نورآباد استان لرستان خبرداد.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: در حالی‌که تعهد بانک مسکن تا پایان سال پرداخت 21 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بود اما تاکنون به 42 هزار و 600 نفر پرداخت شده است.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از فروش اقساطی بیش از 970 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم خبرداد و گفت: در حال حاضر هیچ پروژه مسکن مهری وجود ندارد که منتظر تزریق منابع باشد.

بانک مسکن با تشریح مصوبه افزایش سقف وام مسکن جوانان، از کاهش ۲ درصدی نرخ سود تسهیلات حساب‌های پس انداز مسکن جوانان خبر داد.

مجمع عمومی عادی شرکت تأمین سـرمایه بانک مسکن با حضور عضو هیات مدیره بانک، مشاور مدیرعامل، سهامداران و نمایندگان سازمان های ذیربط و حسابرس و بازرس مربوطه برگزار و صورت های مالی منتهی به پایان شهریورماه 1395 شرکت تصویب شد.

123
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,186,300
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,834
یورو 4,309
درهم 1,097
پوند 4,840
کرون 438
بیشتر 
 

  logo-samandehi