سه شنبه 28 دی 1395

بانک ملت

تمامی سرویس های کارت بانک ملت از ساعت 23 و 30 دقیقه امشب لغایت 6 صبح فردا جمعه 24 دی ماه قطع خواهد بود.

تعداد پایگاه‌های شبانه‌روزی خودپردازهای بانک ملت در استان یزد افزایش یافت.

پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات با حمایت بانک ملت و از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک ملت وجود یک نظام هویت دیجیتال به صورت متمرکز و با یک متولی واحد را برای نظام بانکی ضروری دانست.

مدیرعامل بانک ملت اظهارداشت: این بانک آماده است تا با شرکت های فین‌تک شریک شود و برای توسعه آنها سرمایه‌گذاری کند.

معاون مدیرعامل در امور بین الملل بانک ملت اظهارداشت: هم اکنون بانک ملت با ۱۳۱ بانک در سراسر کشور روابط کارگزاری برقرار کرده است.

خدمت حساب قرض‌الحسنه ویژه بانک ملت با حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این بانک رونمایی شد.

معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: امروز بانک ملت از لحاظ ارزش دارایی ها، سرآمد بانک‌ها و از لحاظ حجم مصارف بزرگ ترین بانک کشور است ضمن این که در زمینه منابع نیز شانه به شانه بزرگترین بانک کشور حرکت می‌کند.

انجام هرگونه حواله اینترنتی از طریق سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت از 20 فروردین 96 فقط با استفاده از ابزار احراز هویت (یکبار رمز و امضای الکترونیک)، امکانپذیر می‌شود.

شعبه قطب صنعتی اراک بانک ملت فعالیت خود را در ساختمان جدیدالاحداث آغاز کرد.

مدیرعامل بانک ملت با اشاره به رشد ۱۳۱.۶ درصدی درآمدهای ارزی این بانک در چهارماهه اخیر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، حجم عملیات ارزی بانک تا پایان سال از مرز ۱۰ میلیارد دلار خواهد گذشت.

مدیرعامل بانک ملت و هیات همراه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شبکه خبری ایبِنا، به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

بانک ملت در راستای تکمیل سبد خدمات بانکی و ارائه خدمات نوین به مشتریان نسبت به طراحی کارت اعتباری جدید تحت عنوان "شاپ کارت ملت " و راه‌اندازی شبکه فروشگاهی "ملت شاپ " اقدام کرده است.

5 پایگاه شبانه روزی جدید دستگاه‌های خودپرداز بانک ملت در استان اصفهان به بهره‌برداری رسید.

نصب و راه اندازی دستگاه های خودپرداز و پایانه های بانکی غیر نقد بانک ملت (CASHLESSATM) در ایستگاه های منتخب مترو آغاز شد.

بانک ملت و بورس کالای ایران با هدف ارائه خدمات به ذینفعان این شرکت، توسعه بازارهای جدید و همچنین استفاده از زیرساخت‌های بانکی، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

شمار پایگاه های شبانه روزی دستگاه های خودپرداز بانک ملت در استان چهارمحال و بختیاری به 10 پایگاه افزایش یافت.

مرحله دوم اوراق گواهی سپرده مدت دار(عام) ویژه سرمایه گذاری بانام الکترونیک بانک ملت از امروز (۱۳ آذر ماه) سال جاری آغاز می شود.

مدیران عامل بانک ملت و گروه خودروسازی سایپا در نشستی مشترک، برای گسترش سطح همکاری‌های فی‌ما‌بین توافق کردند.

چهار پایگاه شبانه روزی جدید دستگاه های خودپرداز بانک ملت در استان کرمان به بهره برداری رسید.

123
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,185,300
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,834
یورو 4,309
درهم 1,097
پوند 4,840
کرون 438
بیشتر 
 

  logo-samandehi