دو شنبه 11 ارديبهشت 1396

موسسه ملل

سازمان با توجه به نوع کاربرد آن تعاریف مشخصی دارد و نظریه پردازان هر یک به گونه‌ای متفاوت سازمان را تعریف کرده‌اند اما در یک تعریف کلی می توان گفت ؛ سازمان، یک نهاد مستقل و همچنین ماهیت اجتماعی است که ساختار، اهداف و مرز مشخصی داشته و در محیط‌های گوناگون کاربردهای متفاوتی دارد.

سالروز ولادت با سعادت امام یازدهم حضرت امام حسن عسکرى (ع) که مصادف است با سالگرد تاسیس موسسه اعتباری ملل، برای مشتریان، همان ولی نعمتان موسسه، سهامداران و همکاران، روز فرخنده‌ای‌ است.

رییس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل درباره تاثیر حذف صفر بر بازارهای مالی گفت: تغییر ریال به تومان سیاست درستی است که به احترام مردم از سوی دولتمردان صورت گرفته است.

رئیس هیات مدیره موسسه اعتباری ملل (عسکریه)گفت: اگر تورم از زیر ۱۰ درصد بالاتر نیاید مسلما نرخ سود باید پایین‌تر بیاید، اما اگر نرخ تورم از ۱۰ درصد عبور کند نرخ سود پایین‌تر نخواهد آمد.

رییس هیات مدیره موسسه اعتباری ملل (عسکریه) درباره زمزمه‌های کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی گفت: بازار بانکی کشش کاهش دستوری نرخ سود را ندارد.

اپلیکیشن مسیر عشق ویژه سفر به کربلا با حمایت موسسه اعتباری ملل با قابلیت دانلود رایگان برای اندروید و آیفون عرضه شد.

قائم مقام موسسه اعتباری ملل با بیان اینکه  سود تسهیلات بانک ها با تورم سالانه  جبران می شود، گفت: موضوعی که در کل صنعت بانکداری در ایران وجود دارد، این است که با اقتصاد خیلی اجین است و به عبارت بهتر اقتصاد ما بانک محور شده است.

رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل در یادداشتی به مدیریت ریسک اعتباری بانک ها وموسسات اعتباری پرداخته  است.

رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل (عسکریه)، دستیابی به 5 درصد از نقدینگی کشور را را یکی از اهداف چشم انداز 5 ساله این موسسه ترسیم کرد.

موسسه اعتباری ملل ( عسکریه) تصمیم دارد که سرمایه خود را 58درصد افزایش داده و در حال انجام مقدمات قانونی آن است. این دومین بار است که در یک سال گذشته این موسسه اقدام به افزایش سرمایه کرده است.

مدیر عامل کارگزاری ملل پویا وابسته به موسسه اعتباری ملل(عسکریه) از برنامه این کارگزاری برای ایجاد دفتر پذیرش در شعب موسسه ملل و نیز راه اندازی صندوق سرمایه گذاری مشترک با درآمد ثابت خبر داد.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,183,000
سکه امامی 1,220,200
نیم سکه 674,500
ربع سکه 379,500
سکه گرمی 257,000
دلار 3,773
یورو 4,173
درهم 1,038
پوند 4,891
کرون 430
بیشتر 
 

  logo-samandehi