سه شنبه 28 دی 1395

موسسه ملل

سالروز ولادت با سعادت امام یازدهم حضرت امام حسن عسکرى (ع) که مصادف است با سالگرد تاسیس موسسه اعتباری ملل، برای مشتریان، همان ولی نعمتان موسسه، سهامداران و همکاران، روز فرخنده‌ای‌ است.

رییس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل درباره تاثیر حذف صفر بر بازارهای مالی گفت: تغییر ریال به تومان سیاست درستی است که به احترام مردم از سوی دولتمردان صورت گرفته است.

رئیس هیات مدیره موسسه اعتباری ملل (عسکریه)گفت: اگر تورم از زیر ۱۰ درصد بالاتر نیاید مسلما نرخ سود باید پایین‌تر بیاید، اما اگر نرخ تورم از ۱۰ درصد عبور کند نرخ سود پایین‌تر نخواهد آمد.

رییس هیات مدیره موسسه اعتباری ملل (عسکریه) درباره زمزمه‌های کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی گفت: بازار بانکی کشش کاهش دستوری نرخ سود را ندارد.

اپلیکیشن مسیر عشق ویژه سفر به کربلا با حمایت موسسه اعتباری ملل با قابلیت دانلود رایگان برای اندروید و آیفون عرضه شد.

قائم مقام موسسه اعتباری ملل با بیان اینکه  سود تسهیلات بانک ها با تورم سالانه  جبران می شود، گفت: موضوعی که در کل صنعت بانکداری در ایران وجود دارد، این است که با اقتصاد خیلی اجین است و به عبارت بهتر اقتصاد ما بانک محور شده است.

رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل در یادداشتی به مدیریت ریسک اعتباری بانک ها وموسسات اعتباری پرداخته  است.

رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ملل (عسکریه)، دستیابی به 5 درصد از نقدینگی کشور را را یکی از اهداف چشم انداز 5 ساله این موسسه ترسیم کرد.

موسسه اعتباری ملل ( عسکریه) تصمیم دارد که سرمایه خود را 58درصد افزایش داده و در حال انجام مقدمات قانونی آن است. این دومین بار است که در یک سال گذشته این موسسه اقدام به افزایش سرمایه کرده است.

مدیر عامل کارگزاری ملل پویا وابسته به موسسه اعتباری ملل(عسکریه) از برنامه این کارگزاری برای ایجاد دفتر پذیرش در شعب موسسه ملل و نیز راه اندازی صندوق سرمایه گذاری مشترک با درآمد ثابت خبر داد.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,185,000
نیم سکه 602,000
ربع سکه 319,000
سکه گرمی 205,000
دلار 3,834
یورو 4,309
درهم 1,097
پوند 4,840
کرون 438
بیشتر 
 

  logo-samandehi