يک شنبه 10 ارديبهشت 1396

پست بانک

فرماندار همدان در مراسم افتتاح اولین باجه نمایندگی خدمات بانکی پست‌ بانک‌ ایران در روستای سولان استان همدان، حمایت جدی فرمانداری از توسعه خدمت‌رسانی این بانک در روستاها را اعلام کرد.

پنجمین جلسه کمیسیون هماهنگی روابط‌ عمومی بانک‌های دولتی، چهارم اردیبهشت‌ماه سال‌جاری به میزبانی پست‌ بانک‌ یران برگزار شد.

براساس دستور دکتر روحانی؛ رییس‌جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس، 25 باجه نمایندگی خدمات‌ بانکی پست‌ بانک استان قزوین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی پست‌بانک‌ایران درسطح روستاهای کشور آماده افتتاح حساب سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز جهت دریافت سود سهام عدالت به ویژه برای روستاییان تا پایان اردیبهشت‌ماه هستند.

عضو هیأت‌ مدیره پست‌ بانک‌ ایران گفت: با توجه به قرادادهای منعقده بین این بانک و صندوق توسعه ملی، با نرخ مناسب تسهیلات ارزی جهت تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی حوزه‌های IT و ICT پرداخت می‌شود.

اولین جلسه هسته مرکزی گزینش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور سید تحسین عادلی؛ مدیرکل دفتر وزارتی و دبیر هسته مرکزی گزینش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان نهاد عالی گزینش ریاست جمهوری و اسد گرامی؛ رییس اداره کل هسته گزینش پست‌بانک‌ایران، بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری به میزبانی این بانک در محل اداره‌کل هسته گزینش برگزار شد.

عضو هیأت‌ مدیره پست‌ بانک‌ ایران اظهارداشت: خوشبختانه تغییر در نگاه مدیریتی در یکپارچه‌سازی سامانه‌های بانک و راه‌اندازی سامانه جدید موجب شد که این سیستم در سه محور؛ ظرفیت‌سازی،‌ هوشمندسازی و خدمات بانکداری الکترونیکی توانمندی‌های خود را انعکاس دهد.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران گفت: پست‌بانک‌ایران در سال گذشته بیش از 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات در راستای اشتغالزائی،‌ حمایت از طرح‌های توسعه روستائی و کاهش شکاف اقتصادی بین شهرها و روستاها پرداخت کرده است.

براساس تفاهم منعقده بین پست‌بانک‌ایران و استانداری قزوین، تسهیلات اشتغالزائی در راستای توسعه مناطق روستائی و کمک به تولید، اشتغال، خودکفائی و توانمندی دهیاری‌ها توسط این بانک پرداخت می‌شود.

بر اساس برنامه ششم توسعه کشور، تأمین مالی تمامی پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه توسط پست‌بانک‌ایران انجام خواهد شد.

 استاندار قزوین در نشست مشترک با مسئولان پست‌بانک‌ایران گفت: این‌بانک با توجه به ظرفیت‌های بالقوه در ارائه خدمات‌بانکی و مالی در روستاها و مناطق کم‌برخوردار نقش مؤثری در اجرای طرح‌های توسعه‌ روستائی و تثبیت و ماندگاری جمعیت روستاها دارد.

عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان قزوین گفت: نگاه جدی به باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی فعال درسطح کشور به‌دلیل نقش بی‌بدیل آنها در خدمات‌رسانی به روستاها و مناطق محروم است.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران اظهارداشت: بروز مشکلات جزئی در زمان یکپارچه‌سازی و ارتقاء سامانه‌های بانکی در شبکه بانکی امری طبیعی است و تا چند روز آینده بطورکامل مشکلات سامانه جدید این بانک مرتفع می‌شود.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران گفت: هدف پست‌بانک‌ ایران توسعه و تولید پایدار در روستاهای سطح کشور است که این امر با مشارکت همگانی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در روستاها مثمرثمر خواهد شد.

براساس تفاهم منعقده بین پست‌بانک‌ایران و بیمه تجارت‌نو، خدمات بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از طریق باجه‌های خدمات بانکی منتخب شهری و روستائی این بانک به هموطنان ارائه می‌شود.

مدیرعامل پست بانک اعلام کرد:‌سامانه‌ جامع بانکی پست بانک به مدت سه‌روز از 17 تا 19 فروردین‌ دچار اختلال موقت و احتمالاً در عملیات بانکی مشتریان کندی ایجاد می‌شود.

استاندار بوشهر در نشست هم‌اندیشی توسعه و اشتغال روستائی که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرائی، دهیاران و معتمدین و شوراهای اسلامی استان در شهرستان جم برگزار شد از خدمات‌رسانی پست‌‌بانک‌ایران درسطح روستاها و مناطق محروم در راستای رونق اقتصادی، اشتغالزائی و توسعه عدالت اجتماعی قدردانی کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با برنامه‌ریزی‌های دولت تدبیر و امید، فعالیت پست بانک بر رسالت اصلی خود یعنی توسعه خدمات در مناطق محروم و روستایی متمرکز شده است.

دکترفرحی مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت نوروز پیام تبریک فرستاد.

مدیرامور شعب و توسعه بازار پست بانک گفت: با تصویب افزایش سرمایه پست‌بانک‌ خدمات ارزی و ریالی مطلوبی به مشتریان ارائه می شود.

123456
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,183,000
سکه امامی 1,220,200
نیم سکه 674,500
ربع سکه 379,500
سکه گرمی 257,000
دلار 3,773
یورو 4,173
درهم 1,038
پوند 4,891
کرون 430
بیشتر 
 

  logo-samandehi