چهارشنبه 29 دی 1395

پست بانک

ارسلان زارع فرماندار شهرستان دشتستان در نشست مشترک با مسئولان پست‌ بانک‌ استان بوشهر گفت: خدمات این بانک به ویژه عملکرد باجه‌های خدمات‌ بانکی آن در سطح کشور موجب رضایت‌مندی هموطنان، توسعه سطح فرهنگ بانکداری الکترونیک و رفاه اجتماعی شده است.

محمدعلی نجفی استاندار گیلان در جلسه شورای اداری شهرستان‌های رودسر و شفت و کارگروه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید که با حضور دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد از خدمات‌رسانی گسترده و شایسته پست‌بانک‌ایران به ویژه در روستاها و مناطق کم‌برخودار قدردانی کردند.

حمید ملانوری فرماندار شهرستان رفسنجان در مراسم افتتاح باجه خدمات بانکی مدرس ضمن تقدیر از خدمات پست بانک گفت: این بانک فعال‌ترین بانک در روستاهاست و توانسته به خوبی نیازهای مالی و بانکی مناطق محروم را برآورده سازد.

پست‌بانک‌ایران به‌عنوان بانک توسعه‌ای تخصصی حوزهICT کشور به منظور حمایت از رشد و توسعه سریع‌تر خدمات محتوائی و توسعه دیتا سنترهای داخلی و شبکه ملی اطلاعات از فعالان این حوزه‌ها در قالب بسته‌های تسهیلاتی حمایت می‌کند.

فریدون همتی استاندار قزوین در نشست مشترک با مسئولان پست‌بانک استان گفت: دولت برای رونق اقتصادی و کاهش شکاف اقتصادی روستاها از خدمات پست‌بانک‌ایران استفاده می‌کند.

تفاهم‌نامه همکاری به منظور توسعه فعالیت‌ها و خدمات مشترک و ارائه خدمات متناسب به مشتریان بین پست‌بانک ایران و شرکت ملی پست امضاء شد.

پست بانک ایران با توجه به ارائه انواع خدمات‌‌نوین بانکی در راستای توسعه عدالت اجتماعی همچنان در مسیر توسعه و رونق اقتصادی در مناطق کم‌برخوردار و روستائی گام بر‌می‌دارد.

 فرماندار شهرستان ابرکوه در مراسم افتتاح باجه‌های خدمات‌بانکی پست‌بانک استان یزد گفت: خدمات این بانک را در راستای توسعه عدالت اجتماعی، فقرزدائی و اشتغالزائی در روستاها و مناطق کم‌برخوردار گسترش می‌دهیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت سالروز تاسیس پست بانک ایران پیام داد.

پست بانک ایران در اواسط دهه 70 با حمایت و راهبرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پا به عرصه‌های پولی و اقتصاد کشور گذاشت و پس از گذشت 20 سال همچنان فعال و پویا در این عرصه تأثیرگذار است.

عضو هیات مدیره پست بانک گفت: فعال شدن حوزه اعتبارات بانک‌ها موجب پویائی سایر مجموعه‌ها می‌شود چرا که مطالبات و دستورالعمل‌های اعتباری به این حوزه مربوط بوده و هرچقدر بخش‌های آن فعال‌تر شود، عملکردها نیز بهتر خواهد شد.

مشاور مدیرعامل گفت: بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین بانکی، مستلزم تجهیز به دانش روز و ضرورت ارائه آموزش‌های کاربردی و تربیت نیروهای انسانی متخصص است.

عضو هیات مدیره پست بانک ایران درباره فین تک‌ها گفت: فین تک‌ها ظرفیت‌های بسیار قوی در فضای مجازی هستند که می‌توانند بسیاری از خلأ‌های سیستم بانکی کشور را که بانک‌ها امکان فعالیت در آنها را ندارند، جبران کند.

پست‌بانک‌ایران درکنار سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیست‌و‌دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) که طی روزهای بیست‌وپنجم لغایت بیست‌و‌هشتم آذرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود حضوری فعال دارد.

پژوهشگران برتر پست‌بانک ایران همزمان با هفته پژوهش و فناوری و در ششمین مراسم بزرگداشت این هفته که با حضور رئیس کل بانک مرکزی، دکتر صباغی عضو هیأت مدیره و داود کریمی مدیر امور سازمان‌و برنامه‌ریزی این بانک، مدیران ارشد نظام بانکی، استادان و پژوهشگران حوزه‌های پولی و بانکی برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفتند.

کمک به حوزه‌های IT و فعالیت‌های دانش‌بنیان از مهمترین اهداف پست‌بانک‌ایران به‌عنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه IT و ICT کشور است.

مدیرعامل پست‌ بانک‌ ایران گفت: این بانک به فعالان حوزه‌های ICT و تمامی طرح‌های خرد و کوچک این حوزه، تاکنون بیش از 80 هزار فقره تسهیلات اشتغال‌زائی پرداخت کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: پست‌ بانک‌ ایران 100 درصد منابع قرض‌الحسنه ازدواج را به جوانان اختصاص داده است.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مأموریت‌های پست‌بانک‌ایران از منظرهای مختلفی با حوزه وزارت‌ارتباطات و فناوری‌اطلاعات عجین شده چون تنها بانک درشبکه بانکی کشور است که به‌صورت ویژه‌ در حوزه ICT ورود پیدا کرده است. البته دریک نگاه‌کلی می‌توان گفت که نوع تعاملات این وزارت‌خانه با پست‌بانک‌ایران درخصوص وجوه اداره‌شده بیشتر نمایان است.

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درباره موضوع دفتر خدمات بانکی روستای شهیدآباد شهرستان سپیدان اظهارداشت: هیچ مشکلی برای سپرده‌گذاران این روستا وجود ندارد و بلافاصله پس از تعیین تکلیف آن از سوی مراجع قضائی وجوه مربوطه به آنان برگردانده خواهد شد.

1234
از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,155,000
سکه امامی 1,184,700
نیم سکه 600,000
ربع سکه 318,000
سکه گرمی 204,000
دلار 3,820
یورو 4,286
درهم 1,086
پوند 4,852
کرون 436
بیشتر 
 

  logo-samandehi