دو شنبه 7 فروردين 1396

عضو هیئت‌مدیره بانک مسکن با تأکید بر این‌که در کلیت نظام بانکی مدل کسب‌وکار مدون و به‌مثابه آن مدل جامع اخذ کارمزد در قبال خدمات بانکی وجود ندارد، گفت: حرکت شبکه بانکی تا امروز در بخش دریافت کارمزد در مسیر آزمون‌وخطا بوده است.

مدیر عامل شرکت داده ورزی سداد نقش قوه مقننه را برای تصویب قوانین جدید در بانکداری الکترونیک مهم دانست و گفت: اقدام های پایه ای برای تحقق رسالت بانکداری اجتماعی بویژه در بستر شبکه های اجتماعی اهمیت زیادی دارد.

مدیرعامل فرابورس ایران گفت: چشم‌انداز ما در رویداد فین‌استارز این است که ورود ایده‌ها و استارتاپ‌های برتر این رویداد به بازار سرمایه تسهیل و سهام‌شان در بازار عرضه شود.

معاون عملیات ایران ارقام اعلام کرد: 94 مرکز عملیات در سراسر کشور برای پشتیبانی خودپردازها در ایام تعطیل آماده هستند.

 تبلیغ «سال 1397 مبارک» بانک ملت، هنر جلب توجه مخاطب در میان انبوه تبلیغات آشفته است.


این روزها رسانه‌های مختلف از یک محصول جدید ایران کیش، سخن گفتند "سولارپات" محصولی که ارتباطی موثر بین خدمات پرداخت الکترونیک و البته احترام به محیط زیست وبهره وری از انرژی های طبیعی به وجود آورده است.

مدیر پذیرش بورس تهران عنوان کرد: هنوز هیچ تصمیم قطعی در مورد عرضه شرکت " به پرداخت ملت " گرفته نشده و سایت بورس تهران تنها مرجع رسمی اعلام عرضه اولیه است.

شرکت به پرداخت ملت در صورت های مالی ۹ ماه منتهی به ۳۰ آذرماه سال ۹۵ با سرمایه ۹۵۰ میلیارد ریالی مبلغ ۸۱۴ ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرد.

مدیر عامل شرکت اتیک گفت: در حوزه پرداخت خرد قوانین و مقررات خاصی از سوی بانک مرکزی ارائه نشده است از این رو فعالیت شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی با ریسک تغییر قواعد بازی در این بخش مواجه است.

مدیرعامل ایران کیش گفت: این شرکت در کارگروه خلاقیت و کارآفرینی یک ایده را تبدیل به واقعیت کرده است که نام آن "سولار پات" نام دارد و با رونمایی این خدمت امکان شارژ باطری‌های کارت‌خوان‌های فروشگاهی سیار این شرکت باانرژی خورشیدی فراهم‌شده است.

همایش بزرگ هلدینگ داده ورزی سداد با حضور مقامات بانک ملی، رئیس و اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، مدیران و حدود 600 نفر از کارشناسان و کارکنان این هلدینگ روز پنج شنبه نوزدهم اسفند ماه جاری در سالن اجتماعات سازمان حج و زیارت برگزار شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرتهران گفت: نرم افزار موبایلی تاکسیرانی در رقابت با سایر نرم افزارهای موبایلی در ایام نوروز وارد بازار می‌شود و نام تجاری آن به صورت رسمی اعلام می شود.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: دولت حامی فعالیت فین تک‌ها و استارتاپ ها است و در بحث‌های قانونی نیز پشتیبان آن ها است بنابراین با ترویج فرهنگ خلاقیت محوری باید زمینه رشد جوانان بدون اتکا به بخش دولتی را مهیا کرد.

فین تک لب یا آزمایشگاه فین تک یک آزمایشگاه فناوری‌های مالی و بستری قدرتمند است که توسط فناپ و زیرمجموعه هایش داتین و اتیک ایجاد شده است.

رویداد فین تک فست در حالی آغاز به کار کرد که در نمایشگاه آن استارتاپ های فعال در حوزه مالی نیز به ارائه خدمات خود پرداختند.

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: در تنگناهایی که برای کشور در این سال‌ها به وجود آمده ابتکار و نوآوری مهم‌ترین ابزار برای حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه است از اینرو بزودی شاهد ریزش بهمن علمی در کشور با فعالیت استارت آپ ها خواهیم بود.

رویداد فین تک فست روز گذشته در مراسمی با حضور رییس سازمان انرژی اتمی ایران، مدیرعامل بانک پاسارگاد، مدیرعامل فناپ و برخی از مدیران این مجموعه در دانشگاه خاتم برگزار شد.

فینوتک با بهره‌گیری از بستر بانکداری باز توانسته امکان دسترسی به حساب بانکی را از درون یک برنامه اداری مالی فراهم کند و در اولین گام این مهم را برای نرم افزار چارگون فراهم کرده است.

با وجود اینکه فین تک ها نه تنها در ایران بلکه در دنیا سابقه طولانی ندارند، اما به سوژه ای جذاب و داغ محافل بانکداری و پرداخت الکترونیکی تبدیل شده‌اند.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,171,000
سکه امامی 1,201,000
نیم سکه 686,500
ربع سکه 368,000
سکه گرمی 239,000
دلار 3,754
یورو 4,120
درهم 1,059
پوند 4,770
کرون 425
بیشتر 
 

  logo-samandehi