يک شنبه 8 اسفند 1395

برنامه‌نویسان و علاقمندان چالش‌های برنامه‌نویسی تا دوازدهم اسفندماه فرصت دارند در بخش هکوان رویداد فین تک فِست (Fintech Fest) ثبت‌نام کنند.

با افتتاح و رونمایی اولین شعبه "خود بانک " نه تنها خدمت وصول و واگذاری چک به‌حساب برای اولین بار به صورت الکترونیکی در نظام بانکی کشور عملیاتی شد بلکه امکان خرید سکه نیز به  همین روش امکان پذیر شد.

شرکت ایران کیش موفق به تمدید گواهینامه ایزو 9001 برای یک سال دیگر در حوزه کیفیت شد.

مدیرعامل داده‌ورزی سداد گفت: حضور بانک‌ها در شبکه‌های اجتماعی ضرورت انکارناپذیر و نیازمند تشریک مساعی همگانی است.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) به عنوان حامی اصلی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، دومین کنفرانس سیستم های نوین مخابرات بی سیم (MWTS) را برگزار می کند.

مدیر راهکارهای سازمانی شرکت ایرانسل گفت: پرداخت در حوزه حمل و نقل با تلفن همراه و سیم کارت ایرانسل به زودی رونمایی می شود.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مرکزی با تاکید بر ورود همراه با رقابت فین تک‌ها به بازار پول کشور گفت: خلق پول و فعالیت ارزی از سوی فین تک‌ها، ممنوع است.

معاون فناوری اطلاعات بانک قوامین بابیان این‌که ورود به مباحث نوآوری و فین تک‌ها به‌زودی در این بانک نهایی می‌شود، گفت: در حال بازبینی زیرساخت‌ها در حوزه فناوری اطلاعات هستیم که منجر به گسترش زنجیره خدمات بانکداری الکترونیک در این بانک می‌شود.

شرکت مبنا کارت آریا و بانک صادرات ایران در اقدامی مشترک و در راستای رسالت‌های اجتماعی خود به کسبه زیان دیده ساختمان پلاسکو دستگاه Pos به صورت فوری و آنی ارایه می کنند.

خودبانک جامع پویا به عنوان شعبه مکانیزه یکپارچه ملت (بدون پرسنل) افتتاح شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار با مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره گروه داده ورزی سداد، از نزدیک با سامانه های بانکداری الکترونیک به ویژه سامانه "بام" آشنا شد.

مدیر توسعه و نظارت آسان پرداخت گفت: این شرکت جزو استارت آپ های موفق کشور است و حمایت از ایده های خلاقانه و استارآپی را در دستور کار دارد از این رو حامی ماراتن برنامه‌نویسی فین‌وارز شده است.

صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای حسابرسی شده منتهی به 31 شهریور سال 95 شرکت به پرداخت ملت منتشر شد.

 مشاور رئیس مرکز پژوهش های مجلس در دیدار با مدیرعامل سداد که به مناسبت انتصاب وی برگزار شد ضمن بررسی نحوه توسعه همکاری های فی مابین؛ بر حمایت از طرح های خلاق و پروژه های بانکداری نوین از سوی مرکز پژوهش های مجلس تأکید کرد.

آخرین دستاوردهای شرکت داده ورزی سداد در حوزه آی تی و بانکداری نوین دردیدار علی بختیار، نماینده و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و معاونین این شرکت تشریح شد.

نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فین تک (fintechfest) با هدف حمایت و تجاری سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارتاپ های حوزه بانکداری، پرداخت الکترونیکی و بورس برگزار می‌شود.

تحولات روز افزون در حوزه تکنولوژی و سرعت رشد در این عرصه به همراه افزایش سطح تحت پوشش اینترنت و فراگیر شدن شبکه های اجتماعی نه تنها ابعاد ارتباطی و اجتماعی جوامع را دچار تحول کرده است بلکه همه جنبه‌های اقتصادی را نیز متأثر کرده است.

مدیرعامل سداد بر اصل هم‌افزایی سازمانی، پرهیز از نگاه بخشی و اهتمام جمعی کلیه ارکان شرکت و معاونت‌ها برای تحقق اهداف سازمانی تاکید کرد.

 معاون فناوری اطلاعات ایران کیش در نخستین نشست مشترک ایران کیش با مدیران بانک تجارت که با حضور مدیران، معاونین، روسای ادارات و کارشناسان بانک تجارت که در مشهد مقدس برگزار شد، اکوسیستم پات پرداخت و محصولات مختلف این شرکت را برای بازاریابان بانک تجارت از سراسر کشور را توضیح داد .

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,208,100
نیم سکه 677,000
ربع سکه 381,000
سکه گرمی 226,000
دلار 3,778
یورو 4,061
درهم 1,052
پوند 4,820
کرون 423
بیشتر



 
 

  logo-samandehi