يک شنبه 10 ارديبهشت 1396

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه در بازار تهران با 3700 تومان رشد، یک میلیون و 220 هزار تومان فروخته می‌شود.

مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: ۷ درصد تولید ناخالص کشور در بخش مسکن بوده و ۲۰ درصد درآمد ملی کشور از این بخش احصا می شود.

فهرست بنگاه‌های دولتی برای واگذاری در سال 96 توسط سازمان خصوصی سازی منتشر شد.

وزیر راه و شهرسازی از دو طرح بزرگ لیزینگی دولت با عنوان لیزینگ راه آهن و هوایی خبرداد و گفت: اوراق مشارکت طرح های زودبازده برای تامین مالی نوسازی ناوگان هوایی به زودی وارد بازار می شود.

معاون اول رییس جمهور مصوبه هیات وزیران درباره تغییر دور تامین مالی تسهیلات اعطایی از محل حساب ذخیره ارزی به یک شرکت مجتمع فولاد را ابلاغ کرد.

صندوق بین المللی پول اعلام کرد که تقویت روابط چین و هند به عنوان دو موتور رشد اقتصادی دنیا موجب افزایش نظم جدید جهانی می شود.

رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صندوق‌ها و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور اظهارداشت: شکل‌گیری این نهادها تاثیر شگرفی بر تغییر اکوسیستم اقتصادی و کارآفرینی کشور دارد.

معاون وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه در کنار دیپلماسی سیاسی، دیپلماسی اقتصادی ایران نیز پیشرفت کرد گفت: با بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا مذاکراتی انجام شده است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان روز گذشته با وزیر اقتصاد تایلند دیدار و گفتگو کرد.

نخستین کنفرانس بین المللی آب مجازی با حضور وزیر کشاورزی، معاون وزیر خارجه، رییس اتاق ایران، مسئولان وزارت نیرو و کارشناسان حوزه آب، محیط زیست و کشاورزی در اتاق ایران برگزار شد.

گمرک ایران نحوه محاسبه هزینه واردات خودروهای سواری را اعلام کرد.

بانک مرکزی نرخ 39 ارز بانکی را برای روز یکشنبه دهم اردیبهشت ماه ثابت اعلام کرد.

مدیرعامل پیشین بانک اقتصاد نوین نسبت به نبود دادگاه تخصصی برای پیگیری مطالبات معوق و بلاتکلیفی پرونده ها انتقاد و تشکیل شرکت مدیریت دارایی در نظام بانکی را پیشنهاد کرد.

نماد معاملاتی بانک صادرات پس از پاسخ این ناشر به نامه سازمان بورس بازگشایی می‌شود.

وزیر اقتصاد کشورمان کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی، متنوع کردن منابع درآمدی و پایداری بودجه دولت را از برنامه های اساسی دولت یازدهم خواند.
مرکز آمار ایران نرخ تورم فروردین ماه سال 96 را 6.9 درصد و تورم نقطه به نقطه را 9.4 درصد اعلام کرد.

رئیس بخش نظارت موسسه بافین آلمان تاکید کرد: یکی از نکاتی که بانک های بزرگ به ویژه اروپایی نباید آن را تکرار کنند، احتیاط بسیار زیاد در همکاری با بانک های ایرانی به دلایل سیاسی است.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار روز شنبه یک میلیون و 216 هزار و 600 تومان و هر دلار آمریکا نیز 3769 تومان است.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات با اعلام روند کاهشی مطالبات معوق بانک‎ها گفت: به ازای هر 100 هزار نفر، 27.7 شعبه وجود دارد.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,183,000
سکه امامی 1,220,200
نیم سکه 674,500
ربع سکه 379,500
سکه گرمی 257,000
دلار 3,773
یورو 4,173
درهم 1,038
پوند 4,891
کرون 430
بیشتر 
 

  logo-samandehi