يک شنبه 10 ارديبهشت 1396

بانک ملی ایران اعلام کرد: موضوع کلاهبرداری 5 میلیارد تومانی در یکی از شعب این بانک در کرج مربوط به 8 ماه پیش بوده است.

بانک جهانی گزارش «چشم‌انداز بازار کالاها» و افزایش قیمت برای کالاهای صنعتی طی سال جاری میلادی و پس از آن را پیش‌بینی کرد.

هیئت اعزامی بانک مرکزی ایران در حاشیه اجلاس بهاره صندوق بین المللی پول با روسای کل و معاونان بانک مرکزی برخی کشورها دیدار و موضوعات گسترش روابط بانکی طرفین را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به مبارزه با مفاسد اقتصادی و بسترسازی اقتصاد مقاومتی، از انتقال حساب های دولتی به بانک مرکزی خبر داد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه در بازار تهران با 3700 تومان رشد، یک میلیون و 220 هزار تومان فروخته می‌شود.

مدیرعامل سابق بانک تجاری ایران و اروپا با اشاره به اینکه ۲.۵ میلیارد یورو بعد از اتصال به سوییفت مبادلات در این بانک انجام شد، گفت: 100 میلیارد یورو دریافت و پرداخت در بانک ایران و اروپا بوده است.

مدیرعامل انجمن اقتصاد سوئیس، از سفر جمعی از کارآفرینان و صنعتگران این کشور به ایران در ماه اکتبر (مهر- آبان) خبر داد.

باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به منظور توسعه فضای کسب و کار دیجیتال و در راستای همکاری با شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی، وب سرویس باز خود را راه اندازی کرد.

فهرست بنگاه‌های دولتی برای واگذاری در سال 96 توسط سازمان خصوصی سازی منتشر شد.

وزیر راه و شهرسازی از دو طرح بزرگ لیزینگی دولت با عنوان لیزینگ راه آهن و هوایی خبرداد و گفت: اوراق مشارکت طرح های زودبازده برای تامین مالی نوسازی ناوگان هوایی به زودی وارد بازار می شود.

معاون اول رییس جمهور مصوبه هیات وزیران درباره تغییر دور تامین مالی تسهیلات اعطایی از محل حساب ذخیره ارزی به یک شرکت مجتمع فولاد را ابلاغ کرد.

استاد مالی مدرسه بیزنس اروپا، ویسبادن با بیان اینکه پرداخت وام‌ها از سوی بانک‌ها باید با تخمین ریسک آنها همراه باشد، گفت: چرخه اقتصاد خرد و توجه به آن می‌تواند بسیاری از تبادلات بانکی را به مسیر درست خود هدایت کند.

صندوق بین المللی پول اعلام کرد که تقویت روابط چین و هند به عنوان دو موتور رشد اقتصادی دنیا موجب افزایش نظم جدید جهانی می شود.

رئیس فروم بین‌المللی بانکداران فرانکفورت با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذاری خارجی در ایران لازم است، گفت: بسیاری از سرمایه‌گذاران اروپایی خواهان سرمایه‌گذاری درحوزه های نفت، گاز و زیرساخت ها در ایران هستند.

رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صندوق‌ها و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور اظهارداشت: شکل‌گیری این نهادها تاثیر شگرفی بر تغییر اکوسیستم اقتصادی و کارآفرینی کشور دارد.

معاون وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه در کنار دیپلماسی سیاسی، دیپلماسی اقتصادی ایران نیز پیشرفت کرد گفت: با بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا مذاکراتی انجام شده است.

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی از ابلاغ طرح جدید بانک مرکزی برای اصلاح سرمایه بانک ها خبرداد و گفت: اختلافات حقوقی بانک های ایرانی و اروپایی به یک درصد هم نمی رسد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان روز گذشته با وزیر اقتصاد تایلند دیدار و گفتگو کرد.

دومین روز چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران-اروپا با حضور صاحب نظران بانکی آغاز به کار کرد.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,183,000
سکه امامی 1,220,200
نیم سکه 674,500
ربع سکه 379,500
سکه گرمی 257,000
دلار 3,773
یورو 4,173
درهم 1,038
پوند 4,891
کرون 430
بیشتر 
 

  logo-samandehi