سه شنبه 3 اسفند 1395

درگفتگو با ایبِنا مطرح شد؛
معرفی ابزارهای الکترونیک جدید بانکی برای توسعه فضای کسب و کار
معرفی ابزارهای الکترونیک جدید بانکی برای توسعه فضای کسب و کار
تاريخ:بيست و نهم آذر 1395 ساعت 15:18   |   شناسه خبر : 14413

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با ورود متخصصین حوزه IT در بانکداری الکترونیک باید شاهد ابزارهای پولی و بانکی جدید بر بستر ارتباطات ملی باشیم تا مردم بتوانند از آن ابزارها در توسعه کسب و کار و بهبود زندگی استفاده کنند.

نصرالله جهانگرد روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران(ایبِنا)، با اشاره به وضعیت بانکداری الکترونیک گفت: خوشبختانه با توسعه شبکه ملی اطلاعات و گسترش شبکه تلفن همراه نسل سه و چهار در سراسر کشور، ما به وضعیتی رسیده‌ایم که عموم ابزارهای الکترونیکی در اختیار نظام بانکی و نظام پرداخت قرار می‌گیرد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهارداشت: با توجه به توسعه نظام بانکداری به زودی شاهد انواع روش‌های پرداخت همراه هستیم از این طریق پرداخت‌های موبایلی نیز به سبد ابزارهای بانکی افزوده شده است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران افزود: این اقدامات به معنای این است که نظام بانکی به خوبی می‌تواند در کل کشور برای همه مشتریان خدمات ارائه کند در کنار این امر نکته مهم ورود به عصر اطلاعات است.

وی ادامه داد: نظام بانکی باید بتواند با داده‌هایی که جمع می‌شود کم‌کم در قبال مشتریان یک ساختار فعال و پویا ارائه دهد و سبدی از ابزارهای جدید و خدمات پولی و بانکی را به تناسب کار و نقش آنها در اقتصاد به مشتریان ازائه کند.

جهانگرد خاطرنشان کرد: متخصصین حوزه IT بانکی ابزارهای مبتنی بر داده‌های بزرگ را در خدمات بانکی کشور وارد کنند، بدین ترتیب ما شاهد ابزارهای پولی و بانکی جدید بر بستر ارتباطات ملی خواهیم بود تا مردم در هر شغل و سمتی بتوانند از آن ابزارها به خوبی در توسعه کسب و کار و بهبود زندگی استفاده کنند.

 برای مشاهده فیلم گفتگو اینجا را کلیک کنید.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,171,000
سکه امامی 1,191,000
نیم سکه 641,000
ربع سکه 346,000
سکه گرمی 217,000
دلار 3,791
یورو 4,119
درهم 1,056
پوند 4,819
کرون 428
بیشتر 
 

  logo-samandehi