دو شنبه 9 اسفند 1395

مجلس امهال دو ساله ۹۰ درصد از بدهی‌های شرکت‌های تابعه وزارت نفت به بانک مرکزی را تصویب کرد.

بانک صادرات ایران در سومین همایش بین المللی کار آفرینی کسب و کار فروش در ایران که از سوی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه سینرجی روسیه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد از خانواده معظم شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو تقدیر به عمل آورد.

براساس اعلام بانک مرکزی، طرح بازدید میدانی نمایندگان شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) از پایانه‌های فروش بانک ملی ایران مستقر در مراکز و فروشگاه‌ها به اتمام رسید.

دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد که به ابتکار بانک‌ پاسارگاد در حال برگزاری است، با استقبال بسیار خوب از سوی هنرمندان، علاقه مندان و هنردوستان مواجه شده‌ و ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ادامه دارد.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران ضمن ابراز خرسندی از تاسیس شبکه خبری ایبِنا بعنوان یکی از اقدامات خوب حوزه نظام بانکی پیشنهاد داد تا از این ظرفیت برای معرفی توانمندی های موجود توسط روابط عمومی ها استفاده شود.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به حمایت همه جانبه این بانک در برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه کتاب استانی قم، گفت: 1500 بن کارت خرید کتاب به نمایشگاه کتاب استان قم اضافه شد.

تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) از خدمات بانک شهر درنمایشگاه کتاب استان قم قدردانی کرد.

مدیر عامل بانک شهر گفت: بانک شهر با تمامی امکانات و تجهیزات الکترونیکی خود خدمات بانکی مورد نیاز در نمایشگاه‌های سطح کشور را ارائه می دهد.

رییس اداره بررسی های اقتصادی بانک مسکن ۶ رویکرد عمده این بانک برای توسعه پایدار در بخش مسکن را تشریح کرد.

بانک مرکزی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از اقلام مواد خوراکی را برای هفته منتهی به ششم اسفندماه اعلام کرد که بر اساس آن قیمت ۷ گروه مواد خوراکی نسبت به هفته قبل از آن افزایش یافت.

مجمع عمومی عادی فوق العاده بانک حکمت ایرانیان در پنجمین روز از اسفندماه سالجاری، با حضور اکثریت سهامداران و نماینده سازمان بورس برگزار شد که طی آن اعضای جدید هیات مدیره بانک انتخاب شدند.

عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن گفت:صنایع استان خراسان رضوی با تامین مالی این بانک در مسیر توسعه پایدار گام بر می دارد.

بانک صادرات ایران به منظور ارج نهادن به مشتریان خوش حساب از طرح آفتابگردان که خدمات آن از طریق باشگاه مشتریان قابل ارائه است، رونمایی کرد.

بانک مرکزی از افزایش 4.5 درصدی نرخ تورم تولیدکننده در دوازده ماهه منتهی به بهمن ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

بانک کارآفرین موفق به کسب تندیس بلورین «هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران» شد.

بیست و ششمین و آخرین نشست مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری دولتی و خصوصی به میزبانی بانک گردشگری برگزار شد.

بانک‌ پاسارگاد برای سومین سال پیاپی، موفق به کسب تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران (یادواره دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی) شد.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,181,000
سکه امامی 1,214,500
نیم سکه 685,000
ربع سکه 386,000
سکه گرمی 235,000
دلار 3,781
یورو 4,071
درهم 1,055
پوند 4,827
کرون 423
بیشتر 
 

  logo-samandehi